lek. dent. Anna Gołota-Konkol

Super specjalista.Pani doktor slucha pacjenta i pitrafi zaradzic wszelkim watpliwoscia.Bardzo dokladna i cierpliwa.Nic nie boli i znieczulenia robione sa bezbolesnie.Super specjalista ze swietnym podejsciem do wszytkich ktorzy sie boja.Polecam

Zdecydowanie polecam.Dlaczego? Przez wiele lat, nie mogłem się przekonać do wizyty u stomatologa. Efektów można się domyślać.Może to był lęk przed bólem, ale i też w pewien sposób niewłaściwe podejście do potrzeb pacjenta. W ubiegłym roku właściwie przypadkowo trafiłem do gabinetu w którym przyjmuje Pani doktor Anna Gołota - Konkol. Przeżyłem pierwszą i .... następne wizyty. Sprawnie, szybko i praktycznie bez bólu.Nowoczesny sprzęt i techniki leczenia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem w pełni zadowolony z efektów leczenia i mówiąc żartobliwie acz dosadnie, "całą gębą" uśmiecham się do ludzi. Tomasz S.

Zdecydowanie polecam.Dlaczego?

Tomasz S.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog