wizyta zostala umowiona od razu w tym samym dniu.dobra lokalizacja,latwo trafic.Lekarz ma duze doswiadczenie,poswiecila Nam duzo czasu.Wzbudza zaufanie,nie przepisuje od razu steku lekarstw,wyjasnila jak zapobiegac nawrotowi choroby.Lekarz starej daty w najlepszym znaczeniu tego slowa,chce leczyc a nie zbijac fortune na pacjentach.Leczenie pomoglo,bylismy i jestesmy bardzo zadowoleni.Polecamy innym Rodzicom.

Tak powinien leczyć każdy lekarz!! moje maluchy zostały porządnie przebadane i zdiagnozowane. Dzięki Pani Doktor zaoszczędziliśmy fortunę na dojazdy do publicznej przychodni i bezsensowne antybiotyki. Mój 4 letni chłopczyk był poprawnie zdiagnozowany i wyleczony z zapalenia ucha, a malutkiej 6 miesięcznej córci Pani doktor przepisała dobre lekarstwa a nie silne antybiotyki. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam.

Ja dzieki Pani A.Gomulskiej dziś słyszę . Wiadomo ze ilu ludzi tyle opinii jednemu ktos podpasuje innemu nie, takie życie.

Zdecydowanie odradzam!!!!!Potrzebowałam pilnej konsultacji laryngologicznej dla mojego 5-miesięcznego syna. Na moje nieszczęście trafiłam do tej Pani. Powiedziała, że syn jest zdrowy, ale nie wzbudziła mojego zaufania więc udaliśmy się jeszcze do dwóch innych laryngologów, którzy jednogłośnie potwierdzili, że syn ma zapaleniu uszu i wymaga natychmiastowego leczenia. Jak ta kobieta mogła nie wykryć takiej choroby. a tak się chwaliła, że jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy. Nawet nie chcę myśleć co by było gdybym polegała tylko na jej opinii i nie poszła do innych lekarzy, a przecież syn jest taki malutki. Jestem ogromnie zbulwersowana. Uważam, że powinna się nią zająć Izba Lekarska. Jak taka kobieta może jeszcze podejmować się leczenia ludzi. Poboczną już sprawą jest to, że jej gabinet to jakaś przybudówka przy prywatnym domu i wygląda jakbyśmy się cofnęli o 50 lat wstecz, nawet porządnego sprzętu tam nie ma i po prostu jest smród. A Pani doktor to nie tyle interesowała się synem, co chciała opowiedzieć nam cały swój życiorys, a co mnie to obchodzi!!!! Ja przyszłam z chorym dzieckiem do lekarza. Tak więc ostrzegam wszystkich, aby nie wybierali się do tej kobiety.

Witam. wszystkich rodziców...moja opinia na temat tego gabinetu jest zdecydowanie na NIE!!!!! Drodzy rodzice jeśli zależy wam na waszych pociechach ..radzę udać się prosto na pogotowie .tak jak Ja to uczyniłam po wyjściu z gabinetu od Pani A.Gdybym tego nie zrobiła moje dziecko bardzo by ucierpało!!! Ta pani gada od rzeczy , mojemu dziecku nie pomogła !!! choć było to bardzo proste !!! wzięła pieniążki za nic !!! za to że nasłuchałam sie o jej ''niby'' 30 letnim doświaqdczeniu!!! Błagam nie idzie do niej !!!! mówię to z czystej chęci pomocy!!!!

Chodzę do Pani Doktor od dziecka. Potrafiła postawić diagnozę wtedy kiedy inni lekarze nie wiedzieli co mi jest. Nie przepisuje antybiotyków jak witaminy C, co jest dużym atutem. Od wielu lat darzę ją ogromnym zaufaniem.

ODRADZAM! Brak pozytywnego myślenia.Lekarka strasznie dużo mówi o swoim życiu prywatnym

ODRADZAM!
Brak pozytywnego myślenia.Lekarka strasznie dużo mówi o swoim życiu prywatnym

Każdy lekarz powinien tak leczyć. Dociekać do przyczyny a nie tylko leczyć objawy. Umie postawić trafną diagnozę i wyleczyć z przewlekłych chorób. Widać ogromne doświadczenie.

Jestem pacjentką pani doktor od paru lat, nidy mnie nie zawiodła, zawsze czuje się porządnie osłuchana, wysłuchana i przebadana. Mam do niej duże zaufanie. Polecam panią doktor mojej rodzinie i znajomym:-).

Polecam gorąco wszystkim małym i dużym pacjentom. Od kiedy moje dzieci są pod opieką Pani Doktor, wreszcie "stanęły na nogi" po wielu latach bezsensownego leczenia antybiotykami.