Anna Górnik

Bardzo kompetentna lekarka.Stawia trafne diagnozy.Polecam!

Bardzo kompetentna lekarka.Stawia trafne diagnozy.Polecam!

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej okulistki.Byłam po dobór szkiełek okularowych,które zostały dobrane idealnie.Zaskoczył mnie bardzo wysokiej jakości sprzęt do doboru szkieł i ogólnie okulistka bardzo miła i kompetentna.Gorąco polecam.Na pewno wrócę w przyszłości do tej specjalistki.

Bardzo dobra lekarka.Na poziomie.Stawia trafne diagnozy.Ale dostać się do niej na fundusz to jak wygrać w lotto.Makabra.

Bardzo dobra okulistka,kompetentna i uprzejma zarazem.Gabinet wyposażony na bardzo wysokim poziomie.Ogólnie byłem bardzo zadowolony z wizyty.Jednak mały minusik za dostępność.Tłumy pacjentów a z tego co wiem ma mały kontrakt.Na wizytę do niej czeka się rok!!!Czy jajogłowi w NFZ-cie nie mogą dać takim okulistom większej ilości porad.Chory system!!! Ale okulistkę mogę polecić z czystym sumieniem.Jak nie umrę od czekania na następną wizytę to na pewno Panią Doktor odwiedzę ponownie.

Bardzo dobry okulista. Ma dobre podejście do pacjentów. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Bardzo kompetentna okulistka.Byłam po dobór szkieł progresywnych. Bardzo dobrze dobrane szkła.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Gorąco polecam.

Bardzo kompetentna okulistka.Byłam po dobór szkieł progresywnych.
Bardzo dobrze dobrane szkła.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Gorąco polecam.

Witam, Bardzo dobry kontakt z lekarzem, czułem się jakbym rozmawiał z normalnym mi znajomym niż z jakąś Panią doktor, wszystkie niejasności zostały mi w prosty sposób przedstawione. Polecam każdemu takiego miłego kontaktu z lekarzem.

Witam,

Polecam każdemu takiego miłego kontaktu z lekarzem.

O zaletach Pani Górnik może świadczyć to że kolejka do jej gabinetu sięga tygodnia oczekiwania i to prywatnie, mimo tego lekarka zawsze jest w stanie przyjąć kogoś w nagłym przypadku. Dzwoniłem pytać o wizytę, powiedziano mi że nie wcześniej niż za tydzień, gdy wyjaśniłem że mam coś w oku poproszono o natychmiastowy przyjazd. Zostałem fachowo potraktowany za co serdecznie dziękuję

brak zainteresowania pacjentem.. jeśli pacjent ma problem lekarz powinien dążyć do rozwiązania tego problemu..