Anna Górnik

Okulista

Bardzo dobra okulistka,kompetentna i uprzejma zarazem.Gabinet wyposażony na bardzo wysokim poziomie.Ogólnie byłem bardzo zadowolony z wizyty.Jednak mały minusik za dostępność.Tłumy pacjentów a z tego co wiem ma mały kontrakt.Na wizytę do niej czeka się rok!!!Czy jajogłowi w NFZ-cie nie mogą dać takim okulistom większej ilości porad.Chory system!!! Ale okulistkę mogę polecić z czystym sumieniem.Jak nie umrę od czekania na następną wizytę to na pewno Panią Doktor odwiedzę ponownie.

Witam, Bardzo dobry kontakt z lekarzem, czułem się jakbym rozmawiał z normalnym mi znajomym niż z jakąś Panią doktor, wszystkie niejasności zostały mi w prosty sposób przedstawione. Polecam każdemu takiego miłego kontaktu z lekarzem.

Witam,

Polecam każdemu takiego miłego kontaktu z lekarzem.

Bardzo dobra specjalistka,kompetentna i bardzo miła dla pacjenta.Mam problem z krótkowzrocznością i jestem jej pacjentką od lat.W razie potrzeby zawsze dostępna.W Krotoszynie zdecydowanie bezkonkurencyjna.I do tego bardzo wysokiej jakości sprzęt okulistyczny.Zdecydowanie pozytyw.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej okulistki.Byłam po dobór szkiełek okularowych,które zostały dobrane idealnie.Zaskoczył mnie bardzo wysokiej jakości sprzęt do doboru szkieł i ogólnie okulistka bardzo miła i kompetentna.Gorąco polecam.Na pewno wrócę w przyszłości do tej specjalistki.

O zaletach Pani Górnik może świadczyć to że kolejka do jej gabinetu sięga tygodnia oczekiwania i to prywatnie, mimo tego lekarka zawsze jest w stanie przyjąć kogoś w nagłym przypadku. Dzwoniłem pytać o wizytę, powiedziano mi że nie wcześniej niż za tydzień, gdy wyjaśniłem że mam coś w oku poproszono o natychmiastowy przyjazd. Zostałem fachowo potraktowany za co serdecznie dziękuję

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA

Bardzo kompetentna lekarka.Stawia trafne diagnozy.Polecam!

Bardzo kompetentna lekarka.Stawia trafne diagnozy.Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Byłem wprawdzie po receptę na nowe okulary ,ale wizyta była potraktowana kompleksowo o pomiar pole widzenia i ciśnienia oczu na wysokiej klasy sprzęcie.Korekcja została dobrana wzorowo.Polecam w 100%.

Potwierdzam zdanie poprzedniczki.Profesjonalistka w kazdym calu.Stawia trafne diagnozy i dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia choroby.Ma czas dla pacjenta.Co do dostępności,kiedyś byłem przyjęty w niedzielę z ciałem obcym.

Jestem bardzo zadowolony, sprzęt rewelacyjny, wizyta przebiegła sprawnie, diagnoza trafna. Co do dostępności to zostałem przyjęty w święta. Gorąco polecam.