Anna Górnik

Potwierdzam zdanie poprzedniczki.Profesjonalistka w kazdym calu.Stawia trafne diagnozy i dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia choroby.Ma czas dla pacjenta.Co do dostępności,kiedyś byłem przyjęty w niedzielę z ciałem obcym.

Bardzo dobra specjalistka,kompetentna i bardzo miła dla pacjenta.Mam problem z krótkowzrocznością i jestem jej pacjentką od lat.W razie potrzeby zawsze dostępna.W Krotoszynie zdecydowanie bezkonkurencyjna.I do tego bardzo wysokiej jakości sprzęt okulistyczny.Zdecydowanie pozytyw.

Bardzo miła kompetentna okulistka,polecam wszystkim oczekującym profesjonalizmu,rzadko można spotkać takiego lekarza.

dobra lekarka, kompetentna, uprzejma - goraco polecam!!!

dobra lekarka, kompetentna, uprzejma - goraco polecam!!!

Jestem zadowolony, wizyta w milej atmosferze, polecam.

Jestem zadowolony, wizyta w milej atmosferze, polecam.

Jestem bardzo zadowolony, sprzęt rewelacyjny, wizyta przebiegła sprawnie, diagnoza trafna. Co do dostępności to zostałem przyjęty w święta. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Byłem wprawdzie po receptę na nowe okulary ,ale wizyta była potraktowana kompleksowo o pomiar pole widzenia i ciśnienia oczu na wysokiej klasy sprzęcie.Korekcja została dobrana wzorowo.Polecam w 100%.

Fachowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości, dosyć dobrze dobiera okulary. Problem jest z jej dostępnością.

Trudno mi wyrazić szerszą opinię, ponieważ praktycznie wizyta nie miała miejsca. Potwierdzam jedynie to, co wyraził mój przedmówca. Pani doktor odmówiła przyjęcia dziecka, któremu wpadło coś do oka. Powiedziano mi, że mam szukać pomocy u innego lekarza. Wydaje mi się, że w odniesieniu do tejże pani doktor przysięga Hipokratesa jest wyłącznie sloganem. Zacytuję zatem to co w tymże gabinecie usłyszałam: "Radzę szukać pomocy w innym miejscu"

Dla mnie to nie jest lekarz! Mojemu 5 letniemu dziecku wpadło coś do oka prosiłam o pomoc oczywiście miałam na myśli wizytę prywatną i co usłyszałam ? Że mam szukać pomocy w innej placówce!Tu przecież chodziło o dziecko! Nie polecam !