Byłem na terapi indywidualnej . szukając odpowiedniego terapeuty z moimi problemami ,którymi były stres i przeciążenie , szukałem osoby , która będzie miała Certyfikat Psychoterapeuty Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Było to dla mnie bardzo istotne . Dlatego wybrałem panią Anne Górską , ponieważ takowy certyfikat posiadala . poza tym każdemu , kto ma jakies problemy polecam terapię indywidualna u niej , ponieważ słucha uważnie i bardzo trafnie rozumie swoje pacjenta .

Super pani psycholog , która potrafi słuchac i doskonale rozumie swojego pacjenta ;) dziekuje bardzo jej za terapię , za poświęcony mi czas , wszelkie wsparcie , które od niej otrzymałam . Miałam straszna depresję . Miałąm nawet myśli samobójcze . Na szczęście wszytsko dobrze się skończyło .

Stany lękowe ,początki depresji , problem miałam tez taki ze zaczynałambać się ludzi . Chodziłam na terapie grupową do Anny Górskiej 2 lata . I uważam ,ze był to bardzo przełomowy okres w moim zyciu ;) Za co bardzo , ale to bardzo jej dziękuję ;)

Miałam totalny brak motywacji do działania , do tego gdzies tam dochodziły początki depresji . W moim przypadku uznałam ,ze lepszym wyjściem będzie terapia indywidualna . Jakos nie chciałabym chodzić na grupową . Również uczęszczałam na terapię do pani Anny Górskiej .zmiany widoczne sa juz po 3 miesiącach ,ale sama terapia jest dłuższa . Dzięki pani psycholog Annie Górskiej dostałam ogromne wsparcie .

Hej . Wypowiem się i ja . Korzystałam z terapii pani psycholog Anny Górskiej z tego względu ,ze nietstety moje małżeństwo było zagrożone rozwodem . Wszystko wisiało dosłownie na włosku . nic tylko było czekać aż się przerwie . Na szczęście dzięki terapii u tej pani nasze małżenstwo się nie rozpadło .Poza tym widać ,ze jest to kompetentna osoba , która słucha i doskonale rozumie czyjes problemy.

Miałam lęki oraz nerwice do tego wszystkiego . Tak dobrego psychologa jak pani Anna jeszcze nie widziałam .za terapie , podejście , empatie , i za to że "wróciłam" do życia jestem jej niezmiernie wdzięczna . Otrzymałam ogromne wsparcie ;)

Byłem na terapii indywidualnej . Miałem , depresje , nerwice oraz niekiedy stany lękowe . Dzięki pani psycholog Annie Górskiej odzyskałem chęć do życia . po kilku miesiącach rzeczywiście widoczne były efekty . Otrzymałem wsparcie oraz zrozumienie czego bardzo mi brakowało

w końcu zdecydowałam się z mężem na terapię dla par, mimo że na początku ciężko nam się było zebrać, ale to była świetna decyzja. pani Ania jest doskonałym terapeutą, zarówno wg mnie jak i mojego męża. potrafi poprowadzić rozmowę w taki sposób, że i ja powiem, co chcę i mąż, a przy tym się nie pokłócimy... naprawdę polecam, warto zainwestować w swoje małżeństwo...

Myślę, że to Pani Anna jest jednym z lepszych psychologów z którymi miałam do czynienia. Wyrozumiała, kompetentna i na prawdę pomocna. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na P. Górską!

Bardzo jestem zadowolona z pomocy Pani Anny Górskiej. Miałam ogrom problemów, głównie ze sobą, depresja....i pomogła mi wyjść z tego. Małymi kroczkami, trochę to trwało ale z wielkim sukcesem!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236