lek. dent. Anna Górska

Najlepsza Pani Doktor do której trafiłam ! Uprzejma, kompetentna, profesjonalne podejście do pacjenta, !!! Wizyty to czysta przyjemność! Słowa uznania dla przesympatycznej Pani asystentki , razem z Panią Doktór tworzą świetną drużynę do walki z chorymi zębami ! :)

Polecam!!!W życiu nie zostałam tak profesjonalnie potraktowany jak u pani doktor.Super lekarka!!!Świetny zespoł ze swoją asystentką.Panie są przemiłe i bardzo profesjonalne.Jak ktoś się boi dentysty to tylko tam.Człowiek po wizycie u pani doktor juz zawsze nie będzie się bal dentysty.