Bardzo dobry psycholog , Byłam na terapii z mężem by ratować nasze małzeństwo . Otrzymaliśmy ogromne wsparcie z jej strony

Byłem na terapii indywidualnej . Miałem , depresje , nerwice oraz niekiedy stany lękowe . Dzięki pani psycholog Annie Górskiej odzyskałem chęć do życia . po kilku miesiącach rzeczywiście widoczne były efekty . Otrzymałem wsparcie oraz zrozumienie czego bardzo mi brakowało

Miałam lęki oraz nerwice do tego wszystkiego . Tak dobrego psychologa jak pani Anna jeszcze nie widziałam .za terapie , podejście , empatie , i za to że "wróciłam" do życia jestem jej niezmiernie wdzięczna . Otrzymałam ogromne wsparcie ;)

Pani Ania jest na prawdę doskonała! wyrozumiała, opanowana...potrafi doradzić i podpowiedzieć co zrobić żeby było tylko lepiej. Jej terapia bardzo mi pomogła!

Myślę, że to Pani Anna jest jednym z lepszych psychologów z którymi miałam do czynienia. Wyrozumiała, kompetentna i na prawdę pomocna. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na P. Górską!

jestem w trakcie terapii indywidualnej i bardzo polecam Annę Górską . Efekty faktyczniewidziałam po kilku miesiącach . ma bardzo empatyczne podejście ;)

Stany lękowe ,początki depresji , problem miałam tez taki ze zaczynałambać się ludzi . Chodziłam na terapie grupową do Anny Górskiej 2 lata . I uważam ,ze był to bardzo przełomowy okres w moim zyciu ;) Za co bardzo , ale to bardzo jej dziękuję ;)

Bardzo jestem zadowolona z pomocy Pani Anny Górskiej. Miałam ogrom problemów, głównie ze sobą, depresja....i pomogła mi wyjść z tego. Małymi kroczkami, trochę to trwało ale z wielkim sukcesem!

Super pani psycholog , która potrafi słuchac i doskonale rozumie swojego pacjenta ;) dziekuje bardzo jej za terapię , za poświęcony mi czas , wszelkie wsparcie , które od niej otrzymałam . Miałam straszna depresję . Miałąm nawet myśli samobójcze . Na szczęście wszytsko dobrze się skończyło .

Dla mnie było wazne to ,ze słucha uważnie swojego pacjenta ;) Dzięki jej terapiom , potrafiłam zrozumieć rózne mechanizmy. otrzymalam wiele wsparcia i opieki ;)