lek. dent. Anna Goszczycka

Ortodonta

2,7

Po wizycie u p. doktor zasięgnęliśmy opinii innego lekarza. Nam się opłaciło. Zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy.

Jestem zadowolona. Szkoda, że nie trafiłam do Pani doktor wcześniej. No cóż, lepiej późno niż wcale. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Goszczyckiej. Po kilku latach nieudanego leczenia u innych lekarzy trafiłem właśnie do niej - w końcu była to osoba kompetentna, której udało się wyleczyć moja wadę i sprawiła, że powrócił uśmiech na mojej twarzy. Bardzo polecam!

Doktor do tanich nie należy, ale wie co robi. Leczyłam taniej, zmarnowałam 3 lata i musiałam ratować córkę u doktor. Konkretna, profesjonalna, dużo logicznie tłumaczy. trochę trzeba poczekać , ale nie żałuję. Żałuję tylko eksperymentów zanim trafiłam do Pani Ani.

Pani Anna Goszczycka nie jest lekarzem godnym polecenia.Jest bardzo nieuprzejma i widać ,że zależy jej na pieniądzach a nie na pacjencie.Ceny wizyt bardzo wysokie a w zamian nie dostaje się nawet pięciu minut uwagi tylko zdawkowe informacje i przekazanie dziecka komuś innemu ,kto kończy za nią pracę. Zapisując się do doktor Goszczyckiej zapisujecie się do wolnego akurat dentysty lub co gorsze , pomocy dentystycznej. Zdecydowanie odradzam

Wyjątkowo nieprzyjemna kobieta . Na wizycie ortodontycznej poświęca pacjentowi minutę a resztę zleca higienistce lub dentystce. Pacjenci umawiani są co 10 minut .Stanowczo odradzam