lekarz Anna Gottfried

Od ładnych 14 lat chodzę do tej Pani doktor i nie mogę złego słowa powiedzieć. Cała rodzina bada się u niej i gdyby nie ona mój chłopak nie widziałby na jedno oko! Poza tym Pani Anna dokładnie tłumaczy co się dzieje, co należy robić i ma podejście do nieufnych dzieci . Duży plus

Pani doktor wykonala swoją pracę (wyjecie opiłka wbitego w teczówkę) w sposób kompetentny. Niestety jej podejscie do pacjenta było karygodne, sposob rozmowy z pacjentem byl na poziomie skandalicznym. Byla wielce oburzona, że ktoś ją obudził w trakcie nocnego dyżuru z tak blachą sprawa- oczywiscie jak dla niej. Gbymym naprawde nie potrzebował tej pomocy to z wielką chęcią bym stamtąd uciekł. Wielkie ukłony dla dobrych ludzi, ktorzy w tym momencie byli razem z nami w gabinecie na SORze.

dobra diagnoza, szybka reakcja, dokładnie sprecyzowane badania. Pani doktora bardzo sympatyczna.

Świetna okulistka, gorąco polecam. Znakomicie podchodzi do problemu, wykonuje wszelkie możliwe dla pacjenta badania.

jestem jej pacjentką od dobrych kilku lat i nie mogę złego słowa o Pani doktor powiedzieć. polecam !!!