1,7
2,7

Nierzetelna lekarka, brak szacunku do pacjenta. Totalny brak kultury. Poniżająco traktuje osoby które uważa za gorsze od siebie.

Znakomity lekarz, bardzo uprzejmy, kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam

Bardzo niekompetentna lekarka, bez badania stwierdziła, że niepotrzebnie przyszedłem, bo z kaszlem to się idzie do apteki. Nie poświęciła czasu nawet na szybkie badanie. Niestety po kilku dniach sytuacja zdrowotna się bardzo pogorszyła, ale poszedłem już do innego specjalisty. Zdecydowanie nie polecam!