Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.

Z całego serca polecam Panią doktor. Bardzo sympatyczna i kulturalna osoba. Na zabieg poszłam bardzo zestresowana. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła a podczas zabiegu próbowała mnie zrelaksować. To dzięki niej oraz jej asystentce dałam radę się uspokoić. Powiem szczerze, że panicznie boję się dentystów a na zabieg usuwania ósemki wybrałam się po długim zwlekaniu. Jednak, gdybym trafiała tylko na takich dentystów, jak Pani Anna to na pewno by było o wiele łatwiej. Cieszę się, że oddałam się w ręce właśnie doktor Goździewicz, bo to lekarz z powołania i prawdziwy specjalista.

Dla mnie świetna Pani doktor, trzy godziny temu usuwala mi 8 górna, która miała zapalenie.Potwornie się bałam bólu, Pani doktor widząc to,zagadywala mnie jak mogła i cierpliwie tłumaczyła, że nie będzie bolało.I miała stu procentowa rację!Sekunda i zęba nie było: )) byłam w szoku że już po wszystkim i powiedziała prawdę- zero bólu podczas rwania i teraz kiedy znieczulenie przestało działać: ))Polecam Panią Doktor i bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc: ))

Serdecznie polecam - ósemka usunięta bezboleśnie a Pani Doktor niezwykle kompetentna i super uprzejma.

Byłem na usunięciu 8ki, Bardzo przyjemna pani doktor ;) Zabieg mimo obaw przebiegł bardzo szybko i sprawnie, zrobiła coś, spytała się czy boli, po czym jak odpowiedziałem że nie to za 2sekundy zęba już nie było ;) Polecam

Nie znam lepszego specjalisty. Wszystkim gorąco polecam !!! Pani Doktor przyjęła mnie bez problemu, choć pomyliły mi się terminy i zjawiłam się w dniu w którym nie przyjmuje :) W trakcie wizyty uspokoiła, wyjaśniła dokładnie co może być przyczyną mojego problemu i pomogła. Po raz pierwszy po wyjściu z gabinetu chwyciłam za telefon, żeby pochwalić się najbliższym jakiego dobrego stomatologa odwiedziłam :)

Nie znam lepszego specjalisty. Wszystkim gorąco polecam !!!

Pani doktor wyrwała mi ósemkę, bez bólu, szybko, gojenie bezbolesne, pełen profesjonalizm, polecam:) Jeżeli będę miała jakiś ząb do wyrwania to tylko do niej. Polecam osobom, które bardzo boją się wyrywania zębów, tak jak ja.

Usunąłem ciężkiego zeba bez bólu i strachu, gojenie bez problemu. Podejście dr Goździewicz bardzo profesjonalene. Polecam

Do pani Anny Goździewicz trafilem z otwarta zatoka szczekowa po nieudolnym usunieciu 7 przez inna pania stomatolog. Podejscie do pacjenta jak i troska bylo pierwszym wrazeniem jakie wynioslem z gabinetu pani Goździewicz. Po zszyciu dziasla i zamknieciu zatoki,zostalem zaopatrzony w leki i pewnie moj kontakt na tym by sie zakonczyl z przemila pania Anna gdyby nie fakt,ze 2 dni po zabiegu podczas kichniecia przytrzymalem nos i rozerwalem cale szycie.Przez 3 tygodnie jezdzilem codziennie do gabinetu pani Goździewicz i ugruntowalem sobie opinie o tym miejscu.Pozwala ono pozbyc sie strachu przed stomatologiem,okazuje sie,ze siedzac na fotelu mozna czuc sie zrelaksowanym i byc kompleksowo poinformowanym o przebiegu leczenia,grozacych powiklaniach oraz co najwazniejsze nie czuc sie intruzem ktory zabiera czas lekarzowi ale odniesc wrazenie ,ze wreszcie to lekarz jest dla mnie a nie ja dla niego...J.Szabłowski

Pani dr Goździewicz ma profesjonalne podejście do tego co robi, przy tym miła i szybko usunęła mi zatrzymaną ósemkę, bez bólu.Polecam ją wszystkim.