Najlepszy stomatolog w Polsce :) POLECAM!!!

Najlepszy stomatolog w Polsce :) POLECAM!!!

Jestem w 100 % zadowolony pełny profesjonalizm wyrywałem u Pani Anny 4 zęby 0 bólu dziąsła pięknie pogojone.Pani Anna sprawiła że mniej się boje dentysty(a chyba każdy facet się boi) i zaczołem bardziej dbać o zęby.Po wyrwanych 2 górnych ósemkach nawet apapu na ból nie brałem i po 2 dniach zagojone dziąsła.SERDECZNIE POLECAM

bylam na wizycie prywatnej u Pani dr. Gozdziewicz, okazalo sie, ze konieczne jest wyrwanie zeba (dolna, lewa 6), choc Pani doktor nie udzielila mi konkretnych wyjasnien i byla wyraznie zniecierpliwiona, gdy probowalam sie czegos dowiedziec, 2 dni po zabiegu poszlam na wizyte kontrolna z wyraznym pulsujacym bolem, Pani stomatolog zdjela szwy i powiedziala, ze wszystko dobrze sie goi, pa 9 dniach ciaglego bolu poszlam na wizyte do innego stomatologa, po wykananiu zdjęć rtg, okazalo sie, ze mam pozostawiony kawalek korzenia dlugosci 6mm!!! To on byl przyczyna infekcji!!! Wiec Pani dr ...

Wiec Pani dr Gozdziewicz nie wykonala dobrze swojej pracy, narazila mnie na kolejny bol rwania (fragmentu) zeba oraz kolejne koszty!!
Zdecydowanie nie polecam jej uslug!!!!
Pozdrawiam
Monika

Pani doktor miła, uprzejma, zabieg wykonany bezboleśnie.

Pani doktor miła, uprzejma, zabieg wykonany bezboleśnie.

dobrylekarz malo czasu poswieca pacjentowi

dobrylekarz malo czasu poswieca pacjentowi

Bardzo polecam panią dr Goździewicz. Miałem wyrywane ósemki tzw. zatrzymane. Zabieg praktycznie bezbolesny. Wszystko profesjonalnie wytłumaczone! Polecam!!!!!

Miałem ciężki przypadek nadający się tylko do usunięcia chirurgicznego. Byłem u kilku specjalistów w Łodzi, nikt nie chciał się podjąć aż polecono mi panią dr Annę Goździewicz. Okazało się że cały zabieg trwał może 20 minut, i przebiegł prawie bezboleśnie. Bardzo polecam, jestem pewien, że nie ma specjalisty z większym doświadczeniem w Łodzi. Wcześniej byłem w 3 innych renomowanych placówkach i na tej podstawie mogę stwierdzić, że gabinet przy ul. Liściastej 88 wyróżnia się na tle konkurencji. Polecam!

Bardzo polecam panią dr Goździewicz. Uprzejma, konkretna i profesjonalna. Wyrwanie dwóch ósemek nie stanowiło problemu, bez bólu, jedynie czułam znieczulenie. Polecam serdecznie wszystko dobrze wytłumaczone, ceny przystępne. Dla mnie najwazniejsze dobre nastawienie pani doktor i profesjonalizm.

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Przede wszystkim co jest dla mnie istotne przy wyborze lekarza stomatologa to to aby ratował zęba jeśli jest taka możliwość bo niestety wielu specjalistów jest nastawiona na zasadzie: tu się już nic nie da zrobić - implant! Do tego Pani jest bardzo konkterna a przy tym nie na siłe uprzejma. Przedstawia możliwości leczenia oraz wszelkie za i przeciw. Cieszę się że w końcu znalazłam "swojego" lekarza!!

Lekarz godny polecenia.Miałam do wyrwania 8kę,szłam nastawiona na krew i ból trwający ok godziny (relacje znajomych z ich rwania zębów).Cała wizyta trwała 15 minut z czego najdłużej trwało znieczulanie.Samo rwanie 2 minuty.Bez bólu.Rana po ósemce goi się szybko,zero siniaka na policzku,niewielka opuchlizna.@ dni w domu i mozna iść z powrotem do pracy :) Polecam serdecznie panią doktor :)