Bardzo polecam, miałam ciężki przypadek chirurgiczny, w innych gabinetach nie chcieli się podjąć, natomiast u Pani Dr Goździewicz zabieg został wykonany bezboleśnie i bez komplikacji, pełen profesjonalizm. Polecam!

Zawsze bałam się usuwania zębów, natomiast po wizycie u Pani dr Goździewicz poprostu wszystkie lęki zniknęły. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentna osobą. Usunięcie zęba było szybkie i zupełnie bezbolesne a cały zabieg przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Jeśli kiedykolwiek będę musiała mieć usuwanego zęba na pewno udam się do dr Goździewicz.

Przemiła pani doktor, profesjonalna, konkretna usunięcie ósemki, z którą odsyłano mnie już z kilku gabinetów nie było problemem. Ceny przystępne. Polecam

Profesjonalnie i szybko bez porównania do konkurencji :)

Profesjonalnie i szybko bez porównania do konkurencji :)

bardzo profesjonalny lekarz, zawsze miła i uśmiechnięta, usunięcie ósemki zatrzymanej nie stanowiło problemu, choć nikt nie chciał sie tego podjąć.

Naprwdę polecam, szybko, bezboleśnie i uprzejmie :)

Naprwdę polecam, szybko, bezboleśnie i uprzejmie :)