dr Anna Grabara-Czech

Bardzo polecam Panią dr Grabarę-Czech. Chodzę do niej z dziećmi od 11 lat, czyli od urodzenia najstarszej córki. Bada dokładnie, kiedy była konieczność wizyty domowej bez wahania przyjechała, sama proponuje badania np. morfologia, mocz cyklicznie. Antybiotyki zawsze z uwagą, że jeśli pozostałe lekarstwa nie pomogą w ciągu 2-3 dni to dopiero podać, telefonicznie też kilka razy konsultowałam stan dziecka po wizycie, jeśli coś mnie niepokoiło i nigdy nie odczułam negatywnego nastawienia. Ogromnie żałuję, że młodsi lekarze nie mają takiego podejścia do małych pacjentów jak Pani doktor.

Polecam tego lekarza z całego serca! Mam do niej zaufanie w 100%! Nie dość że Pani doktor leczyła najpierw mnie i moja siostrę to teraz leczy również moja 2,5 letnia córkę :) dziecko ani razu nie zaplakalo na wizycie co było cudem! Zawsze trafna diagnoza i dopasowanie leków :) Anioł nie człowiek :)

Wspaniały lekarz. Pani doktor prowadziła mnie przez całe dzieciństwo i zawsze była uśmiechnięta, miła i bardzo kompetentna.

Widzę tutaj komentarze sprzed 2 lat... hmmm może od tego czasu coś się zmieniło, bo jeśli chodzi o moje dziecko to nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani doktor jest przeeemiła dla nas. Kiedy do niej przychodzimy mamy wrażenie jakbyśmy byli jej jedynymi, najważniejszymi pacjentami. Dla dziecka jest nadzwyczaj wyrozumiała i miła, ciepło się do niego zwraca i zawsze chwali ewentualne postępy. Synek jest pod opieką pani dr od narodzin i jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Teraz ma prawie półtora roczku, a średnio u pani doktor jesteśmy od samego początku jakieś 3 razy w miesącu, bo dziecko miało naprawdę wiele problemów. Pani doktor bez żadnego problemu kieruje dziecko do innych specjalistów-nie bagatelizuje żadnego problemu!!! Złota kobieta. Jest bardzo kulturalna. Pani doktor nigdy nie odesłała nas z kwitkiem, a ponad to jest bardzo cierpliwa i wszystko tłumacz sumiennie. Serdecznie polecam Panią Doktor.

Pani doktor miewa może humory, ale przeciez każdy ma. Jak syn był mały to nie chodziłam do niej bo wydawała mi się nie pewna w stosunku do małych dzieci ale teraz jest OK. Nie spieszy sie z antybitykiem co jest zaletą. Co do typowych chorob dziecięcych jest OK, przy skomplikowanych sprawach woli wypisywac skierowanie, co też nie jest bez sensu.Generalnie żadne szaleństwo ale nei jest zła.

ja również uważam,że jest wspanisałym lekarzem i ma podejście do dzieci polecam.

Zmienilam lekarza i zaluje ze tak pozno, dziecko wyladowala przez ta Pania doktor w szpitalu (wg niej patogenna bakteria byla nie grozna) dziecko nie przybieralo na wadze a Pani Doktor kazala dokarmiac mimo ze ta bakteria byla. Dopiero inny lekarz poradzil nam co dalej robic, okazala sie ta bakteria bardzo niebezpieczna. Naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo. Bardzo nie polecam Pani Doktor - wrecz ostrzegam przed nia.

Lekarce zdarzyło sie krzyknąć na moje dziecko! Jest niedoinformowana i leczy troche przestarzałymi metodami (mam porownanie do lekarzy z GCZDiM w Ligocie).

WITAM.NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! PANI DOKTOR NIBY JEST MILA ALE CZASEM MIEWA DZIWNE HUMORY I JEST NIE UPRZEJMA . DIAGNOZUJE DOŚĆ DOBRZE ALE NIE STARA SIĘ POZNAĆ DZIECKA I DĄŻYĆ DO TEGO JAKA JEST PRZYCZYNA NP. CZĘSTYCH CHORÓB DZIECKA ITP.TYLKO LECZY SKUTKI I NIESTETY CZĘSTYM JEJ LEKARSTWEM JEST ANTYBIOTYK Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA WIEM ZE NIE ZAWSZE POTRZEBNY.PO PROSTU RUTYNA!!!!!!

bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Dobiera odpowiednie leki i choroby bardzo szybko ustępują. Żałuję, że skończyłam 18 lat bo musiałam zmienić pediatrę na lekarza rodzinnego. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem pediatry dla swojej pociechy życiowej to naprawdę polecam Panią doktor ANNĘ GRABARĘ-CZECH.