Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z logopedą. Pani Anna Grabias jest bardzo uprzejmą , miłą i cierpliwą osobą. Dokładnie wyjaśniła mi na czym polega moja wada wymowy oraz przedstawiła skuteczną metodę wyleczenia jej. Serdecznie polecał Panią Grabias osobom nieco starszym, które pragną poprawić swoją wymowę. Ja dzięki pomocą logopedy nauczyłam się wymawiać głoskę " R" w wieku 19 lat. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Annie za poświęcony czas i wiedzę.

Profesjonalizm, duża wiedza, i przede wszystkim ogromne doświadczenie. U Pani Ani widać było duże zaangażowanie , potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim synem, przez co mój syn wychodził zawsze zadowolony z wizyt. Poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba. Polecam!!!

Logopeda jakiego w dzisiejszych czasach szukać ze świeczką!Dzięki profesjonalnemu podejściu do sprawy dzisiaj moje dziecko przestaje odstawać od rówieśników. Mimo że wszyscy lekarze zapewniali mnie że wszystko jest ok i jestem tylko kolejną przewrażliwioną matką, która szuka chorób w swoim dziecku to Pani Grabias wykazała się jedyną osobą która poważnie podeszła do sprawy i dzięki niej wszystko dzisiaj idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że jeszcze długo nie zaprzestanie swojego zawodu.

Pani Grabias jest kompetentnym logopegą.Uzyskałem pomoc dla swojego dziecka.Zwłaszcza poprawił się kontakt z innymi dziecmi. Dziecko stało bardziej otwarte wobec innych. Poprzednie terapie u innych logopedów nie wnosiły poprawy. U Pani Grabias dziecko nie tyklo poprawiło swoją wymowę ale uzyskuje pomoc wszechstronną m.in z poprawnego j.polskiego. Uważam że koszt nie jest wygórowany z uwagi na zaangażowanie Pani logopedy. Zdecydowanie polecam.

Dziecko stało bardziej otwarte wobec innych.
Poprzednie terapie u innych logopedów nie wnosiły poprawy.
Uważam że koszt nie jest wygórowany z uwagi na zaangażowanie Pani logopedy.
Zdecydowanie polecam.

Same pozytywy , Pani Ania współpracuje w dwójką moich dzieci i polecam tego logopede.

Zdecydowanie polecam Panią Annę jako logopedę. Ma profesjonalne podejście do zawodu. Z doświadczenia wiem, że pomaga nieodpłatnie dzieciom z ubogich rodzin, zapewniając przy tym dyskrecję.

Zdecydowanie polecam Panią Annę jako logopedę.

Z czystym sumnieniem mogę polecić Panią Anię jako logopede.Osoba miła, uprzejma i zarazem kompetentna.Zna się i doradzi co trzeba. W 100% spełniła moje oczekiwania.Dziękuje i pozdrawiam.

W 100% spełniła moje oczekiwania.Dziękuje i pozdrawiam.

Pani Anna to bardzo dobra Logopeda i bardzo dobrze wykonuje swój zawód. lecz zadaje dużo pytań o ocenach co moim zdaniem powinno ją nie interesować.

W pełni profesionalizm, polecam. Pani Anna pracuje z dwójką moich dzieci jestem zadowolona.

Bardzo rzetelna i kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolona z pracy z moim synem. Pani Anna wyleczyła moje dziecko z ciężkiej wady wymowy. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Biłgoraj"?

Wiklinowa 7
23-400 Biłgoraj