Anna Grabias

Logopeda

W pełni profesionalizm, polecam. Pani Anna pracuje z dwójką moich dzieci jestem zadowolona.

Pani Anna to bardzo dobra Logopeda i bardzo dobrze wykonuje swój zawód. lecz zadaje dużo pytań o ocenach co moim zdaniem powinno ją nie interesować.

Zdecydowanie polecam Panią Annę jako logopedę. Ma profesjonalne podejście do zawodu. Z doświadczenia wiem, że pomaga nieodpłatnie dzieciom z ubogich rodzin, zapewniając przy tym dyskrecję.

Zdecydowanie polecam Panią Annę jako logopedę.

Profesjonalne podejście do małych pacjentów.Bardzo polecam.

Profesjonalne podejście do małych pacjentów.Bardzo polecam.

Bardzo rzetelna i kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolona z pracy z moim synem. Pani Anna wyleczyła moje dziecko z ciężkiej wady wymowy. Polecam.

polecam tego logopedę świetnie ma metody leczenia

polecam tego logopedę świetnie ma metody leczenia

Bardzo jestem zadowalona z pracy Pani Ani z moim dzieckiem. Jest to osoba kompetentna, kulturalna i umiejąca nawiazać wspaniały kontakt ze swoim podopiecznym. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego logopedy.

Z czystym sumnieniem mogę polecić Panią Anię jako logopede.Osoba miła, uprzejma i zarazem kompetentna.Zna się i doradzi co trzeba. W 100% spełniła moje oczekiwania.Dziękuje i pozdrawiam.

W 100% spełniła moje oczekiwania.Dziękuje i pozdrawiam.

Doskonały logopeda ze wspaniałym podejściem, dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Gorąco polecam. Ola

jestem bardzo zadowolona pani logopeda jest zawsze przygotowana do każdych spotkań moje dziecko uwielbia te zajęcia.nie postępuje schematycznie tylko dostosowuje się do potrzeb dziecka i jest konsekwentna