lekarz Anna Grętkiewicz-Tomczyk

2,3
1,3

Zgadzam się z opinią poprzedniej pani. To nie kwestia gorszego dnia, a tego, że p. Grętkiewicz, zdaje się, jest taką osobą - złośliwą i nieuprzejmą. Zresztą, nawet gorszy dzień nie jest usprawiedliwieniem do tego jak traktuje swoje pacjentki. Brak profesjonalizmu, kultury osobistej, jakiegokolwiek taktu i wyczucia. Komentowanie intymnych spraw pacjentki (które nie powinny ją obchodzić) w sposób po prostu bezczelny. Badanie przeprowadzone bardzo niedelikatnie, nerwowo. Nie wspomnę o przyjmowaniu na fotel z pełną buzią jedzenia. Zdaje się bardzo nie lubić swojej pracy i ma ewidentnie potrzebę wyżywania swoich frustracji na pacjentkach. Omijać szerokim łukiem.

Pani doktor swoją pracę wykonuje jak za karę. Zrobiła badania, lecz nie pomogła z problemem. Nie polecam.

Najgorsza wizyta ginekologiczna. Pani doktor niemiła (nie wiem, czy tak jest za każdym razem, czy tylko ja trafiłam na gorszy dzień), nieprofesjonalna, nie przeprowadziła dokładnego wywiadu lekarskiego i komentowała delikatne sprawy w dziwny sposób. Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Na koniec wizyty, kiedy się ubrałam i chciałam wyjść, pani doktor rozmawiała przez telefon i ledwo odpowiedziała "do widzenia". Niestety nie polecam.