lek. dent. Anna Gronowska

2,5

Ja jestem calkowicie zadowolony z uslug pani doktor. W moim przekonaniu jest bardzo kompetentna i dziala szybko i sprawnie. Odbudowala mi zeby i wyprostowala je tak by zniwelowac wady zgryzu, cos czego nie potrafili zrobic poprzedni stomatolodzy u ktorych bylem. Pani doktor umie tez tlumaczyc co i jak w przystepny sposob. Czasami po niepotrzebnych pytaniach moze nieco stracic cierpliwosc :) ale nie uznaje tego za jakas wade. Pamietajmy ze podstawa to kompetentne wykonanie uslugi, tak zeby zeby sie trzymaly i nie trzeba bylo ich poprawiac i tutaj jest tip top.

Pani doktor jest nieetyczną i nierzelną osobą. Zacznę od tego, że zrobilam porównanie w ofertach i po konsultacji została mi przestawiona oferta i program leczenia na który sie zdecydowałam. Mialysmy tylko ustalić terminy, ktore byly zależne od zdjęcia aparatu ortodontystycznego. Zrezygnowałam z innej kliniki, ustawilam wszystkie wizyty tak by zgrały nam się z terminarzem ww. pani. Dodam, że ww doktorka porozumiewała się tylko za pomocą smsów co utrudniało znacznie całą logistykę o ciężko było ustalić cokolwiek po pierwszej wizycie. W dniu zdjęcia aparatu byłam unowiona do ww lekarki, po czym mialam jeszcze dwie wizyty umowione z innymi specjalistami, bo pani odmówiła wykonania nawet wycisku pod retencje, gdzie nawwt higienistka mogła to zrobić. W dniu wizyty nie dość że usiadłam na fotelu i nawet nie wiedziała z kim rozmawia to jeszcze okazało sie że ZAPOMNIAŁA o naszej wizycie! Po pokazaniu jej smsów potwierdzajacych wcześniej umowiony termin stwierdziła że jednak NIE PODEJMIE SIĘ LECZENIA BO NIE JEST TO W JEJ KOMPETENCJI I MA PRAWO W TAKIM RAZIE ODMÓWIĆ! w tej chwili po dwóch miesiącach zostałam z niczym. Zostawiła mnie bez jedynki, bez możliwości dalszego leczenia. Naraziła mnie na stres i ogromne koszty, bo w ostatniej chwili jestem zmuszona szukać jakiejkolwiek kliniki która zgodzi się podjąć naprawy, bo nawet kilka dni bez retencji bedzie skutkować zsunieciem się zębów. Jak można w dniu wizyty po 3 misiacach ustaleń odwołac pacjentowi wizytę i zostawić go na lodzie?