lekarz Anna Grundkowska

Laryngolog

1,6
1,8

Stara się trzymać jak najdalej od pacjenta. Jest wyniosła i nieprzyjemna. Ignoruje opis co boli I co w odczuciu pacjenta dolega

byłam dziś u Pani doktór , bo od miesiąca odkąd skończyła mi się Angina ropna to mam bul w gardle suchość kluskę do tego zatyka mi się nos i pobolewa mnie w okolicy nosa , mówiąc o tych dolegliwościach pani doktór była zimna nie przyjemna bardzo , badanie gardła i nosa wykonała bardzo agresywnie i boleśnie , odesłała mnie do alergologa nie polecam tej lekarz absolutnie , na kolejną wizytę udam się do innego laryngologa , wredna nie miła chamska zimna z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach

Trafiłam ze skierowaniem do Pani Grundkowskiej ze skierowaniem cito z silnym bólem węzłów chłonnych ,od ponad miesiąca nie mogłam się wyleczyć z powodu braku diagnozy u lekarza pierwszego kontaktu,Pani o której mowa powyżej przyjęła mnie z wielkiej łaski,jak już trafiłam do niej na fotel podczas badania uszkodziła mi język oraz resztę badań przeprowadziła w bardzo bolesny sposób,nie stwierdziła nic mimo że podejrzewałam że jest to zapalenie ślinianki bardzo bolesne zresztą,zapytałam ją wprost o to ,zaprzeczyła.Bardzo niemiła,nie polecam!!!!!!!!!!!! Zrobiłam na własną rękę usg i okazało się że jest to zapalenie ślinianki.

Mój syn miał tz. szumy w uszach i z tego powodu małą depresję. Podczas wizyty w poradni, pani doktor stwierdziła, że to tak będzie i trzeba się do tych szumów przyzwyczaić! Szok! Pani doktor niczego nie tłumaczy, a wizyta w jej gabinecie trwa 3-5 min. Jest oschła, pacjentów traktuje jako zło konieczne. Na szczęście znaleźliśmy innego lekarza gdzie otrzymaliśmy odpowiednie wyjaśnienia, badanie (audiometrii tonalnej), lekarstwa oraz zalecenia lecznicze, a syn odzyskał równowagę psychiczną. Z przykrością nie polecam pani doktor!

oschla i zimna, ale widac, ze to fachowiec i bardzo konkretna . polecam ja .

oschla i zimna, ale widac, ze to fachowiec i bardzo konkretna . polecam ja .