lekarz Anna Gruszczyńska

Pediatra

witam, bardzo polecam pani dr anie :) sama miałam z nią już kilka razy do czynienia ... mamy dwóch chłopaków (6 i 11 lat) i za każdym razem jak coś jest z chłopakami dzwonie do pani dr. i zawsze jest, oddzwania jak nie może odebrać i przyjeżdża bez wahania. jest przemyła i kompetentna, wypisuje tylko te leki które są potrzebne, nie naciąga. z całego serca mogę polecić pani dr. miła, młoda, ale bardzo kompetentna. dla nas nr 1 !!!

witam, bardzo polecam pani dr anie :)
miła, młoda, ale bardzo kompetentna. dla nas nr 1 !!!

Zdecydowanie polecam pod kazdym wzgledem. Milo, fachowo i bez nerwowego spogladania na zegarek podczas wizyty.

Polecam. Z prywatną wizytą Pani doktor przyjeżdża bardzo szybko. Plusem jest to, że nie zapisuje antybiotyków, kiedy nie są naprawdę konieczne, a na to jestem bardzo wyczulona. Dokładnie bada, tłumaczy i uspokaja. Po raz pierwszy wezwaliśmy Ją jako pediatrę, a dzięki temu, że jest też doradcą laktacyjnym (chyba jedynym w Bydgoszczy lekarzem i doradcą jednocześnie) rozwiała wszystkie moje wątpliwości związane z karmieniem piersią i bardzo pomogła przejść przez pierwsze kryzysy.

Niezwykle oddany problemom zdrowotnym dzieci lekarz:-) Indywidualne podejście, troska o pacjenta, wsparcie rodzica w trudnym czasie choroby dziecka, są jedynymi z wielu licznych zalet Pani Doktor Ani Gruszczyńskiej. Gorąco polecam! Istotne jest to, że nie odmawia pomocy i przyjazdu do chorego dziecka, zawsze będąc dyspozycyjna i pomocna, obdarzając niespotykaną wręcz serdeczością pacjenta i jego rodzinę. Wyjątkowa osoba. Najlepszy pediatra, jakiego dotąd spotkałam:-)

bardzo polecam Panią Doktor. pomogła nam już wielokrotnie, dobierając skuteczny zestaw leków i służąc fachową radą. Często nawet i przez telefon, kiedy wyjeżdżaliśmy na wakacje i jak zwykle COŚ się działo. mam 2 dzieci i wiem że do Pani Doktor zawsze mogę się zwrócić o pomoc. pozdrawiam Dzikowska Agnieszka

pozdrawiam
Dzikowska Agnieszka

Jedyny Pediatra, do którego mam pełne zaufanie. Zawsze fachowo miło, dodam także że korzystaliśmy z pomocy Pani Doktor u naszego drugiego dziecka w sprawie karmienia-(Pani doktor ma dyplom z laktacji, wiec naprawdę zna się na rzeczy) Serdecznie Pozdrawiam Dariusz K z rodziną

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do małych dzieci. Polecamy gorąco. Na dodatek Pani doktor jest też doradcą laktacyjnym służy więc fachową poradą z zakresu żywienia niemowląt z czym bardzo często jest problem a inni lekarze nie zawsze mają o tym pojęcie. Polecam!!

Na prawdę pediatra z powołania! Obaj synowie pokochali Panią doktor dzięki umiejęnemu podejściu do dziecka. Diagnoza właściwa, odpowiednio dopasowane leki. POLECAM!

Bardzo zaangażowana w pracę.Przejmuje się małmi pacjentami.W stałym kontakcie z rodzicami.Fachowo doradza i pomaga.Pierwszy raz trafilam na lekarza z powołania.Leczy moich 2 synów (4 lata i 2 msce).Będę trzymać się tej lekarki.

Zdecydowanie polecam. Bardzo rzeczowa diagnoza i rzetelna rozmowa.

Zdecydowanie polecam. Bardzo rzeczowa diagnoza i rzetelna rozmowa.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz