prof. dr hab. n. med. Anna Grzywa

Psychiatra

Szanuję bardzo Panią Profesor,w bardzo trudnym dla mnie czasie umiała do mnie podejść i powiedzieć dobre słowo i ma bardzo dobre poczucie humoru oraz pomogła mi stanąć na nogi.Ja po latach wiedząc to co wiem też bym zrobił cos inaczej, lecz tak działa nie znane du

Ja sie caly czas lecze u pani profesor i ciagle do niej wracam, bo sie dobrze czuje na lekach ktore mi dobrala. Dojezdzam do niej z innego miasta, ale uwazam ze warto bo jest mila osoba i zna sie na psychiatrii.

Podły człowiek. Naśmiewa się z chorego pacjenta. Nie ma pojęcia o leczeniu. Potrafi chwalić się tylko że napisała jakieś nikomu nie potrzebne książki. Mnie osobiśćie uszkodziła mózg nieodpowiednimi lekami. MIneło już kilka miesięcy od fatalnego leczenia u tego szarlatana a ja nadal mam powikłania. Jestem bezprzerwy ospały i osłabiony, niedobrze mi i mam nudności. Jeśli Wam życie miłe to omijajacie tego konowała szerokim łukiem. Narobiła se tylko tytułów naukowych ale to chyba 40 lat temu jak psychiatria była dawno za murzynami bo to stary lekarz w podeszłym wieku.

Mi pomogła. Sympatyczna, potrafi wyczuć osobę, żeby jeszcze bardziej nie zdołowac podczas rozmowy, potrafi rozmawiać, nakierować na właściwy tor. Chodziłam do niej 2 lata. Dobrze dobrała leki. Polecam ją. Lepiej wydac troche kasy na wizytę i się leczyć, niż się męczyć w "ciemnościach". Fakt że wizyta troche kosztuje plus leki ale warto dla własnego zdrowia.

Nie polecam. Nie pomogła mi. Niestety lekarze znają działanie leków tylko z teorii (i to nie zawsze) ponieważ sami ich nigdy nie zażywali. Nie odpowiedni lek nie pomaga pacjentowi a wręcz szkodzi i pacjent czuje się gorzej biorąc lek.

Gdyby Pani prof. była tak mądra jak przemądrzała i podła to byłbym już zdrowy. Badania Pani profesor na w spółkę z dr Morylowską doprowadziły do uszkodzenia mi mózgu.

Pani profesor poswieca mi zawsze duzo czasu, pamieta o moich problemach nawet jak chodze do niej co kilka miesiecy. ma wielkie doswiadczenie w leczeniu, wiec z pelna odpowiedzialnoscia polecam

jest przemiła konkretna pomogła mi wyjśc z choroby

jest przemiła konkretna pomogła mi wyjśc z choroby

To jest bardzo miła osoba.Skutecznie leczy mnie z depresji.Polecam wszystkim,bo mnie bardzo pomogła nie jeden raz.

Pani Profesor jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie. Każdemu pacjętowi poświęca bardzo dużo czasu, i stara się indywidualnie podejść do każdego przypadku. Pomogła mi w momencie gdy inni lekarze byli bezradni.Jestem jej za to bardzo wdzięczny ipolecam panią doktor wszystkim szukającym pomocy psychiatrycznej. Pacjęt z powiatu przeworskiego