lekarz Anna Gurda-Duda

Lekarz rodzinny

1,3
1,3

Niestety ,ale nie polecam ,zla diagnostyka,a wypisanie skierowania na podstawowe badania graniczy z cudem.Pani doktor lekceważy objawy zgłaszane przez pacjenta, uważając że pacjent wyolbrzymia problem i czasami szuka przyczyn choroby na siłe. Lekarz powinien szukać przyczyny choroby a nie lekceważyć dolegliwości zgłaszanych przez pacjenta.

NIE POLECAM!!!! Zła diagnostyka ! Bardzo duży problem z wypisaniem skierowania nawet na podstawową morfologię, a już nie wspomnę o jakichś ważniejszych potrzebach. Mówi się do Pani Doktor swoje objawy, a dr stwierdza, że to nieprawda. Mając bardzo dużą anemię, dowiedziałam się że wyniki są w normie. Naprawdę odradzam

NIE POLECAM!!!!

Odradzam. Pani doktor pomyliła powołanie. Wyjątkowo nieżyczliwa osoba. Raz trafiłem do niej przez przypadek. Zupełnie nie pasuje do placówki jaką jest przychodnia Piaski Nowe.