lekarz Anna Gurda-Duda

Lekarz rodzinny

2,6
2,6
2,5

Odradzam wizytę u tej Pani. Nie potrafi słuchać, bagatelizuje objawy. Nie życzliwa. Błędne diagnozy wystawia. Nie polecam.

Pani doktor pomyliła zawód. Odradzam jakikolwiek z nią kontakt. Jest niekompetentna. Błędne diagnozy wystawia nie znając dziecka.

Pani doktor pomyliła zawód.

Bardzo życzliwa, serdeczna i kompetentna lekarka. Kilkakrotnie uzyskiwałam skuteczną pomoc. Zawsze jasno i konkretnie tłumaczyła przyczynę dolegliwości.

Kpani doktor to kompetentna, życzliwa, konkretna. Leczy mnie od dłuższego czasu i uważam że to jeden z najlepszych lekarzy do jakiego trafiłam

Niestety ,ale nie polecam ,zla diagnostyka,a wypisanie skierowania na podstawowe badania graniczy z cudem.Pani doktor lekceważy objawy zgłaszane przez pacjenta, uważając że pacjent wyolbrzymia problem i czasami szuka przyczyn choroby na siłe. Lekarz powinien szukać przyczyny choroby a nie lekceważyć dolegliwości zgłaszanych przez pacjenta.

Odradzam. Pani doktor pomyliła powołanie. Wyjątkowo nieżyczliwa osoba. Raz trafiłem do niej przez przypadek. Zupełnie nie pasuje do placówki jaką jest przychodnia Piaski Nowe.

NIE POLECAM!!!! Zła diagnostyka ! Bardzo duży problem z wypisaniem skierowania nawet na podstawową morfologię, a już nie wspomnę o jakichś ważniejszych potrzebach. Mówi się do Pani Doktor swoje objawy, a dr stwierdza, że to nieprawda. Mając bardzo dużą anemię, dowiedziałam się że wyniki są w normie. Naprawdę odradzam

NIE POLECAM!!!!