lek. dent. Anna Guzowska

Świetny stomatolog, nie znam lepszego specjalisty. Wszystkim gorąco polecam !!! Pani Doktor w trakcie wizyty uspokoiła, wyjaśniła dokładnie co może być przyczyną mojego problemu i pomogła. POLECAM!

Jestem wręcz zbulwersowana ostatnią opinią. Nie zdziwiłabym się, gdyby wpisała ja zazdrosna konkurencja. Pani Doktor Guzowska jest fantastycznym lekarzem. Miła, przesympatyczna, naprawdę uprzejma. Najpierw tłumaczy wszystko co będzie robić, dlaczego akurat tak, a nie inaczej. Co więcej, używa naprawdę prostego języka, tak, żebym mogła wszystko zrozumieć (jestem z wykształcenia prawnikiem, wiec nic z profesjonalnej nomenklatury bym nie zrozumiała). Leczę się u niej jeszcze zanim otworzyła własny gabinet. Nigdy się nie zawiodłam. Nawet jak miała "awaryjną" sytuację, nigdy nie było problemu, żeby specjalnie dla mnie przyjechała do gabinetu. Poza tym pracuje na Uniwersytecie Medycznym, a wiadomo, że tam pracują najlepsi. Na fotelu zawsze spędzam sporo czasu, ale przecież to jest leczenie, a nie wyścigi. Wiem, że to dla mojego dobra. Ceny u Pani Doktor bardzo przystępne. Czasem zdaje mi się, że się nie docenia. U Doktor Guzowskiej czuje się ogromne serce, które wkłada w leczenie. Mam wrażenie, że satysfakcja z perfekcyjnie przeprowadzonego zabiegu, to u niej główny cel Jej pracy, a pieniądze, które przy tym zarabia, to tzw. wartość dodana. Polecam z pełną odpowiedzialnością !!

Full czasu zaangażowania poświecenia ze strony lekarza; ogólny fun z wizyty a nie grobowa atomsfera sprzyja powrotom..polecam

Dżizys...pierwszy raz w życiu byłem potraktowany w TAKI SPOSÓB :) Mówiąc w dużym skrócie ta lekarka jest super. Dziurę wyleczy każdy dentysta (tak mi się przynajmniej wydaję). Ale teraz dopiero widzę, że gabinety różnią sie pod względem tzw. serwisu - podejściem do pacjenta jak do człowieka, a nie jak do fantomu. Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Odzyskałem wiarę w dentystów i w to, ze rzeczywiście można przywrócić zęby do stanu niemal idealnego. O idealnej czystości panującej w gabinecie już nie wspominam. Tam można jeść z podłogi... Nie boję się, ze złapię jakiegoś "syfa". Dziękuję Pani Doktor :)

Bardzo długo leczyłam się u Pani dr Guzowskiej, zostawiłam sporo pieniędzy m.in na licówki. Niestety muszę przyznać, że uprzejmość Pani doktor zależy od Jej nastroju, czasu i pewnie innych nieznanych czynników. Moje wizyty u Pani doktor zakończyły się wyrwaniem zęba, znieczulenie nie zadziałało o czym informowałam ale nie otrzymałam antybiotyku tylko mimo bólu miałam wyrywanego zęba. To co przeżyłam to było coś strasznego. Najgorsze były komentarze lekarki i chirurga (który był chyba dobrym znajomym Pani doktor i dlatego nie chciała Go fatygować kolejny raz). Minęło od tego zdarzenia już sporo czasu, zmieniłam lekarza ale uraz pozostał... nie polecam

Mam mieszane uczucia.Pani doktor była miła, nie powiem, gdy leczyłem u niej zęby. Jednak zdziwiłem się, że ząb za którego leczenie zapłaciłem kilkaset zł po m-cu został zakwalifikowany do wyrwania =cena kolejne 200zł...Rozumiem, że nie każdy ząb da się uratować..ale miesiąc czasu po długim i drogim leczeniu i ząb do wyrwania? Tym bardziej ze w trakcie leczenia nie było wątpliwości czy ząb może nie warto leczyć..Sądzę, ze mogłem zaoszczędzić kilkaset zł i kilka wizyt..skoro i tak ząb został wyrwany...

Czytałem wszystkie komentarze i zauważyłem, jakie są rozbieżne. Jest źle, albo idealnie, to do siebie nie pasuje. Myślę, że złe opinie pisze konkurencja lub osoby zawistne. Jestem pacjentem Pani dr Guzowskiej, mam swoje lata i wielu dentystów za sobą. Takiego zaangażowania w pracę jeszcze nie widziałem, tak miłego traktowania pacjenta również, a cena jest adekwatna do usługi. Polecam Panią Annę Guzowską wszystkim, którzy trafili źle, a tych co piszą komentarze proszę o podpis. Jacek M. Łódź

Jacek M. Łódź

Pani doktor leczy od niedawna mojego niepełnosprawnego intelektualnie syna,dla którego wizyta w gabinecie stała się przyjemnością.Miła atmosfera i serdeczność jaką iest on otoczony w gabinecie powoduje,że syn bez większego problemu poddaje się nezbędnym zabiegom.To duży dar i zasługa P.doktor.

Pomimo iż pani Guzowska według mnie nie jest tanim lekarzem, wizyta jest warta swojej ceny. Przemiła obsługa, zaangażowanie, w przeciwieństwie do wielu innych lekarzy praca nie jest wykonywana na "odwal się". Gabinet zadbany,higieniczny.

Niezwykle ciepla,mila i spokojna.Spokojnie,jasno i cierpiliwe tlumaczy i objaśnia.Moje dzieci nie boja sie do niej chodzić. CZysty i zadbany gabinet godny polecenia

CZysty i zadbany gabinet godny polecenia