lekarz Anna Haduch

1,9
1,5
1,4
1,6

Byłem na kontroli w zusie u tej psychicznej baby. Od początku była pewna że oszukuje. Arogancka, niegrzeczna. Badania i opinia lekarza ze szpitala są dla niej mało ważne. Na koniec powiedziała ze jestem żałosny.... Makabra. Dlaczego zus pozwala obrażać ludzi?

Makabra. Dlaczego zus pozwala obrażać ludzi?

Kultura osobista tej pani to jedna sprawa (poziom patologiczny), ale dyplom to chyba kupiła sobie na Turzynie. Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że ktoś taki ukończył studia i jest neurologiem, do tego z prywatnym gabinetem. Strzeżcie się!!!

Miałam wątpliwą przyjemność trafić na tę panią w ZUS-ie. Mimo wielu lat płacenia składek, 3-tygodniowe zwolnienie, (wystawione przez lekarza który prowadzi moją przewlekłą chorobę od lat, z poradni publicznej, żadnych prywatnych wizyt), potraktowała jak wyłudzenie i oszustwo. Szczytem było (dosłownie) parsknięcie mi śmiechem w twarz, pogardliwe i lekceważące (delikatnie mówiąc) komentarze oraz "ostrzeżenie" już przy otwartych drzwiach i uszach innych oczekujących, "żebym nie próbowała przedłużać zwolnienia". Po takiej wizycie można zejść na zwolnienie od psychiatry. Hańba dla instytucji lekarza.

Pani doktor kompletnie nie słucha pacjenta, nawet jak zadaje pytanie to nie słucha odpowiedzi, trzy razy odpowiadałam na pytanie gdzie pracuję. Wizyta była ekspresowa, badanie rówież może dlatego, że Pani doktor przyszła 15min spóźniona- owszem każdemu się zdaża. No cóż...nie polecam.

Chroń nas Boże przed takimi lekarzami!wredna, brak całkowicie zainteresowania stanem zdrowia pacjenta, podważa opinie lekarza który zna i długo leczy człowieka, w jej odczuciu, wszyscy sa zdrowi i wyłudzają zwolnienia, nie wiem jakim cudem taka osoba ma decydować o stanie zdrowia pacjenta-jeśli nawet nie zapyta o leki jakimi leczony był czy jest pacjent.O zgrozo!Jeśli takimi ludźmi obstawia się ZUS to chyba nie chce być płatnikiem Zus-u.A młotek ma zacny.jestem przerażona ze w XXI wieku takie rzeczy odbywają się w biały dzień.

stara traktuje pacjeta jak oszusta wszyscy chca wyludzic zwolnienie według jej opini pracuje jako orzecznik zus wredna baba nie liczy sie z opiniami lekarzy specjalistow nigdy wiecej do niej

Lekarz, którego należy omijać szerokim łukiem. Wyjątkowo nieuprzejma pani, wręcz arogancka. Traktuje pacjenta jak pospolitego naciągacza i wcale tego nie ukrywa. Badanie trwa 2 minuty, pozostały czas wizyty to całkowicie niemerytoryczny monolog pani doktor.

Bada serce przy pomocy słuchawek i młoteczka. O IRONIO!!! DWUDZIESTY PIERWSZY WIEK!

To piękna kobieta , jestem zauroczony jej podejsciem .

To piękna kobieta , jestem zauroczony jej podejsciem .

Jest to specjalista wysokiej klasy ale za mało poświęca uwagi pacjentowi za mało informuje o wynikach o lekarstwach(chodzi o leki dla przewlekle chorych)Nie konsultuje badań z pacjentem tylko go wysyła na badania informując go w ostatniej chwili że idzie zrobić wyniki