Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!

Leczę się u pani doktor kilkanaście miesięcy, obecnie wszystkie badania w normie ... czuję się bardzo dobrze... Każdemu kto szuka endokrynologa gorąco polecam...

Pani dr. Anna Hajdukiewicz cudowny lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie , zawsze rzeczowo odpowiada na zadane pytania , miła uśmiechnięta lekarz godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kalisz"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno
Słowiańska 56