lekarz Anna Hajłasz

Trafiłam do pani dr z utrata plomby na jedynce. Trzeba było zrobić wypełnienie zęba, bardzo szybko i bez bólu było wszystko przeprowadzone( nie robiłam znieczulenie) dodatkowo otrzymałam odp na wszystkie interesujące mnie pytania. Polecam!

Do pani dr trafiłem z wielkim bólem wywołanym zapaleniem zęba, leczenie kanałowe świetnie przeprowadzone, żadnych problemów, powikłań czy ukrytych kosztów. Leczenie i jego koszt zostały dokładnie opisane przed jego rozpoczęciem. Polecam, jeśli miałbym znów taki problem, napewno poszedłbym do tej pani. Na wszystkie zabiegi dostałem paragony, znieczulenia i zdjęcie w cenie.

Lekarz nie wystawia paragonów / rachunków / faktur. W ogóle takich druków nie posiada!! Pani bez prześwietlenia stwierdziła, że potrzebne w moim przypadku będzie leczenie kanałowe, które zakończyło się ostrym zapaleniem i usunięciem zęba. "Leczenie" spowodowało kilkudniową absencję w pracy. Musiałem wziąć urlop, bo oczywiście gabinet druków L4 nie posiada. Oczywiście zapłaciłem za leczenie kanałowe, wyrwanie, kosztowną terapię antybiotykową i przeciwbólową. W efekcie koszt wyrwania zęba szacuję na 1000 zł (straty po mojej stronie). Spora część trafiła do kieszeni pani "doktor" - najprawdopodobniej bez płacenia podatków. NIE POLECAM NIKOMU!