Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)

A ja mam pytanie, wróciłam od ginekologa i pani moja ginekolog dała mi skierowanie do endokrynologa tylko zaznaczyła, że nei moze być wiekowy najlepej młody(-a) lub w średnim wieku, ze wględu na ostatnie nowości w baaniach, dlatego proszę napiszcze mi ile pan doktro ma mniiej więcej lat???

świetna lekarka. już po pierwszej wizycie widać że to wspaniały człowiek i lekarz. skromna i konkretna, do tego uprzejma i cierpliwa. uważam że bardzo kompetentna i polecam wszystkim!!!zdecydowałam się napisać ten komentarz gdyż leczyłam się u różnych lekarzy endokrynologów, jednak Pani doktor od razu skierowała mnie na szereg badań aby wyjaśnić przyczynę choroby a nie leczyć "na oko". godny polecenia lekarz! pozdrawiam!

Pani dr Beata Matuszek, jest nie tylko kompetentna w swojej dziedzinie, ale przesyptatyczna, otwarta i naprawdę ludzka. POLECAM

Bardzo dobry lekarz, a wiem co mówię bo mam porównanie do kilku poprzednich moich lekarzy. Naprawdę warto leczyć się u pani doktor. Polecam

Uprzejma,kompetentna,bardzo miła.Polecam!

Uprzejma,kompetentna,bardzo miła.Polecam!

Witam,polecam wszystkim ktorzy mają problem z tarczycą,bardzo konkretna i rzeczowa Pani doktor,jestem stałą pacjentką i w 100% jestem zadowolona.

Pania doktor polecam wszystkim nie zawiedziecie sie

Pania doktor polecam wszystkim nie zawiedziecie sie

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Nowa Sól"?

Artur Wachowiak

67-100 Nowa Sól
Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Wielkopolskich 2a
62-510 Konin
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań