Anna Henschke

Stomatolog, Ortodonta

Chciałabym podzielić się z Państwem swoją opinią na temat sposobu oraz skuteczności leczenia u Pani dr Anny Henshke. Obecnie jestem już po ściągnięciu aparatu ( system damon). Początkowo miałam bardzo nierównomierny zgryw na górnych oraz dolnych zębach. Zdecydowałam się na założenie aparatu (oba łuk)i. Z biegiem czasu zaczynałam coraz bardziej dostrzegać rezultat i często obserwowałam zachodzące diametralne zmiany jak pomału moje zęby efektownie się prostowały. Każda wizyta odbyła się w miłej atmosferze zarówno ze strony Pani doktor jak i asystentki. Zawsze byłam poinformowana ze szczegółami o wszystkim, planie leczenia, zmianach, na każde zadawane przeze mnie pytanie panie życzliwie mi odpowiadały. Dodam,że ze względu na mój tryb pracy często panie starały się terminowo dobrać dogodną dla mnie godzinę oraz dzień. Nigdy nie czekałam dłużej na wizytę. Zawsze punktualnie wchodziłam do gabinetu. Profesjonalne podejście do pacjenta. Fachowa i miła obsługa. Efekt końcowy uważam za zachwycający zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pozbyłam się kompleksów i ze szczerego serca polecam wszystkim gabinet Pani Anny Henshke.

Jestem lekarzem,U Pani doktor leczyłam syna,A teraz córkę.Właßciea diagnoza,plan leczenia,wspaniały efekt.Polecam

Jestem barfzo zadowolona z leczenia u mnie i córki.musialam mieć odsłaniany ząb i Pani doktor pokierowała mnie do super chirurga.Całe leczenie sprawnie i z pięknym efektem

Najlepszy ortodonta.Kiedys byłam leczona w innym gabinecie i był nawrot.Teraz jestem dwa lata po leczeniu z idealnym wynikiem ,nadal pod kontrola przemiłej pani doktor i nic sienie zmienia,zwiększanie tylko moje zadowoleni

Ortodontka z bardzo dużym doświadczeniem. Zaproponowała mi aparat stały, który sprawi, że zęby powinny się wyrównać. Na każdej wizycie wszystko jest sprawdzane, Pani doktor omawia wszystko, tak więc dokładnie wiem, co się dzieje. Takiego traktowania oczekuję.

Clear Aligner – polecam. Bardzo dobre, wygodne w noszeniu, nieprzeszkadzające nakładki. Całkowite przeciwieństwo tego, co było kiedyś … Sam gabinet i Pani doktor – oceniam bardzo pozytywnie.

Pani Anna to faktycznie przemiła osoba oraz specjalistka od leczenia ortodontycznego. Przechodzę leczenie metodą Clear Aligner. Polecam jeżeli ktoś chce osiągnąć efekty. U mnie jeszcze długa droga do pełnego efektu, ale pod opieką p. Doktor czuję się naprawdę komfortowo.

Najpierw chciałem licówki, ale po konsultacji z panią doktor zdecydowałem się na leczenie ortodotnyczne. Zęby nie były brzydkie, tylko krzywe. Nie chciałem stałego aparatu, więc zastosowano metodę Clear Aligner. Efekt bardzo dobry. Polecam tę metodę i tego ortodontę.

Metoda Damon – w moim przypadku bardzo skuteczna. Szczerze, to trochę wątpiłam w to, że z moimi zębami coś pozytywnego uda się zrobić, a jednak. Diagnostyka p. Doktor trafiona, metoda leczenia dobrana prawidłowo. Na razie z efektów leczenia jestem zadowolona.

Od pół roku leczę się ortodontycznie. Mam założony aparat ruchomy, gdyż mam reprezentacyjną funkcję i czasem po prostu nie mogę go nosić. Pani Doktor odpowiednio podeszła do tematu. Mogę ja polecić jako normalną ciepłą osobę, która dba o to, żeby leczenie przynosiło konkretne efekty.