dr n. med. Anna Horbaczewskadr n. med. Anna Horbaczewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbywam specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Prowadzę zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 2021r. obroniłam pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”.
W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych oraz Medizinische Universitaet Wien w Austrii.

Moje zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się głównie wokół diagnostyki i leczenia niepłodności, profilaktyki nowotworów oraz diagnostyki ultrasonograficznej. Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Obecnie uczestniczę w badaniach klinicznych kontynuując pracę naukową.

W gabinecie stwarzam komfortową atmosferę. Każdą Pacjentkę traktuję z najwyższą troską i zaangażowaniem, służąc najnowszą wiedzą.

Publikacje:

• „A Survey of Fertility Preservation Options Available to Cancer Patients Around the Globe” Woodruff T et al., Journal of Global Oncology (pending publication)

• „A Survey of Third Party Parenting Options Associated with Fertility Preservation Available to Cancer Patients Around the Globe” Woodruff T et al., Journal of Global Oncology (pending publication)

• „Rola diagnostyki cytologiczno-kolposkopowej w kwalifikacji do zabiegu LEEP (loop electrical excision procedure) "

Nagrody i wyróżnienia:

- “Feeding via nasogastric tube in severe acute pancreatitis” Rubinkiewicz M., Horbaczewska A., Zbierska K. – I miejsce na Warsaw International Medical Conference 2012
- Członek zespołu badawczego badania pt. „Krioprezerwacja oocytów jako sposób zachowania płodności w kobiet poddawanych leczeniu mogącemu upośledzać potencjał rozrodczy” (Opinia Komisji Bioetycznej nr z dnia 25 czerwca 2015)
- Członek zespołu badawczego badania pt. „Krioprezerwacja tkanki jajnikowej jako sposób zachowania płodności u pacjentek poddawanych leczeniu mogącemu upośledzać potencjał rozrodczy” (Opinia Komisji Bioetycznej nr z dnia 25 czerwca 2015)

Znajomość języków obcych:

angielski
hiszpański
niemiecki

Byłam dzisiaj pierwszy raz u Pani doktor. Zostałam punktualnie przyjęta. Pani doktor bardzo miła i uprzejma, uważnie słuchała co mam do powiedzenia i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. W trakcie badania na bieżąco informowała mnie o swoich spostrzeżeniach. W dzisiejszych czasach, kiedy lekarze wciąż gdzieś się spieszą i traktują pacjentów jak intruzów, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wizyta przebiegła w spokojnej, pełnej zaufania atmosferze. Polecam gorąco Panią doktor

Byłam dzisiaj pierwszy raz u Pani doktor. Zostałam punktualnie przyjęta.
W trakcie badania na bieżąco informowała mnie o swoich spostrzeżeniach.
Wizyta przebiegła w spokojnej, pełnej zaufania atmosferze.
Polecam gorąco Panią doktor

Do niektórych lekarzy po prostu się wraca ;) Do innych przychodzi się raz. Doktor Horbaczewska należy do tych pierwszych :) Chodzę do niej już trzy lata i bardzo polecam.

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest miła, kompetentna, rzetelna. Z całego serca polecam :)

Pierwsza ciąża przeprowadzona z tą panią, pierwsza w moim życiu, pierwszy sukces za nami 😉. Mała jest piękna i zdrowa, a ja bardzo zadowolona z fachowej opieki. Dziękuję!

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła mi co mi dolega i poprowadziła w kwestii leczenie które przyniosło pozytywne skutki:) zawsze uśmiechnięta, emanująca dobra energią. Do dziś jestem pacjentką Pani Ani i nie zamierzam jej zmieniać :)

Polecam serdecznie, wizyta w przyjemnej, niekrępującej atmosferze, nie ma sie czego obawiać. Pani Doktor wszystko wyjaśniła, badanie bezbolesne. Doktor Horbaczewska jest kompetentna i sympatyczna. Słucha pacjenta i szczegółowo odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam gorąco

Cud nie lekarz! Do Pani Ani przychodzę jak do przyjaciółki :) Bardzo interesuje się tym co u mnie słychać, przywiązuje dużą wagę zarówno do historii związanych bezpośrednio z moim zdrowiem intymnym jak i pożyciem bo oczywiste jest, ze jedno ściśle wiąże się z drugim. Uwielbiam wizyty u tej Pani :) Chodzę do niej do kliniki Intima. Bardzo polecam!

Bardzo, bardzo polecam!:) Badania bezbolesne, w razie kiepskich wyników szybka informacja i wdrożone leczenie, przyjemna atmosfera. Pani doktor zleca wszystkie niezbędne badania i zna się na rzeczy. Po swoich przeżyciach z wieloma lekarzami, nareszcie znalazłam Panią. Teraz już nie muszę po każdej wizycie szukać nowego lekarza tylko chodzę stale do jednej pani doktor co jest dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam:)