dr Anna Hulak

Dziekuje Pani bardzo bardzo mocno. Gdyby nie Pani dr synek wyladowalby w szpitalu. Celna diagnoza sprawila ze synek wraca do zdrowia. Lekarze z NFZ beznadziejni.

Pani doktor kompetenmta rzeczow i dla mojej córci zawsze miala czas nawet jak była malutka jechala do nas ponad 30 km Bardzo dobre podejście do dziecka dziecko nie boi sie i nie placze zawsze trafne diagnozy czasami nawet tylko przez telefon przy zapeleniu oskrzeli obeszlo sie bez antybiotyków i po 4 dniach bylo uz prawei wszystko ok a to za pomocą inhalacji które robiliśmy w domku. Fachowa rada BARDZO POLECAM

Dr Hulak leczy moje dziecko od 4 lat i jestem zadowolona, nie jest chętna do przepisywania antybiotyku, raczej ich unika i podaje w ostateczności, jest rzeczowa i konkretna, udziela informacji i porad nawet przez telefon - choć minusem jest to że czasem ciężko jest się z nią skontaktować telefonicznie i człowiek nie wie co ma robić, nie ma gabinetu, może jest to spowodowane tym że leczy małych pacjentów w szpitalu wojewódzkim w Gorzowie, jest doświadczonym lekarzem, praktyka w szpitalu nie wątpliwie pomaga. Zawsze trafiała z diagnozą, kiedyś gdy moje dziecko gorączkowało kilka dni i przejeżdżała obok mojego domu sama zadzwoniła i zapytała się jak się czuje dziecko i czy ją nie przebadać, bardzo dobre podejście do dzieci, moja córka ją lubi i nie boi się jej, także ja ocenia ją bardzo pozytywnie jako lekarza i jako człowieka. POLECAM

leczylismy syna przez rok u p.doktor, dostawał sterydy, prawie non stop- kilka infekcji w ciągu miesiąca, bo p.doktor upierala sie przy astmie. syn czuł się coraz gorzej. przełam nastapił, kiedy p.doktor przepisała taka dawkę antybiotyku, ze w żadnej aptece nie chcieli wydać, Po ponad roku trucia dziecka i "leczenia" u p.doktor, zmienilismy lekarza, okazało się, że syn cierpiał na zap. zatok, których p. doktor nie zdiagnozowała przez ponad rok. nie polecam w żadnym przypadku

Super pediatra,polecam gorąco.Czasem ciężko się dodzwonic ale dla chcącego ......super podejście do malucha i co najważniejsze nie wcisla antybiotyków, jeżeli nie ma naprawdę dużej potrzeby uciekamy od nich .Mój maluch ma 2 latka i jak na dzień dzisiejszy *odpukać* nie brał żadnego antybiotyku.I to sie chwali...jeszcze raz polecam.

lekarz super, bardzo kompetentny, cierpliwy, tylko trzeba przyznać,że wizyta to spory wydatek, ale warto przynajmniej w przypadku malutkich dzieci

Oby więcej takich lekarzy. Leczę u niej już drugiego dzieciaczka. Z pierwszym w bardzo poważnej chorobie ogromnie pomogła. Rzeczowa i dostępna. Zawsze trafia z diagnozą. Mam do Niej PEŁNE ZAUFANIE.

Zdecydowanie jeden z najlepszych pediatrów w Gorzowie. Zawsze spokojna, na luzie, cierpliwa dla maluchów, skrupulatna i rzetelna.

Wspaniała pani doktor, zawsze najpierw wysłucha co się dzieje z dzieckiem, potem DOKŁADNIE bada, następnie mówi rodzicom co jest i daje leki. Jeśli jest potrzeba daje oczywiście antybiotyk. Zawsze mi pomogła jeździłam najpierw z pierwszym dzieckiem, rok temu urodziło się drugie i kiedy widzę że z dziećmi dzieje się coś poważniejszego niż zwykłe przeziębienie jadę do niej choś jestem z Myśliborza, mam 40 km. Zawsze też mogę do niej zadzwonić i po prostu spytać co mam robić w danej sytuacji. Ja sobię naprawdę chwalę i polecam!