lekarz Anna Hwałek-Boganow

Neonatolog, Pediatra

2,9
2,9

Odradzam Nie leczy Nie przepisuje leków innych niż bez recepty dostępnych w aptece. Wysyła na sor co chwila. Gdybym słuchała Pano doktor i jeździła co rusz do szpitala nie mogłabym pracować tylko w szpitalu bym siedziała z dziećmi Po wizycie zawsze jedziemy prywatnie do lekarza dzieci dostają skuteczne leczenie i da się bez szpitala. Ręce opadają. Za każdym razem łudzę się ze coś się zmieniło ale nie Dziwie się dyrektorowi Naftowej ze jeszcze nie rozwiązał współpracy z Panią doktor Dramat

Nie polecam. Podejście zimne i pełne pretensji do rodzica. Pomoc ogranicza się do wystawienia skierowań. Za każdym razem pomoc uzyskałam w szpitalu, a nie u tej pani doktor.

Bardzo kompetentna Pani doktor. Dokładnie przebadała naszego dwutygodniowego synka, dużo doradziła i objęła kompleksową opieką.

pani doktor to wspaniały lekarz ,miła zawsze uśmiechnięta,wspaniałe podejście do dzieci mogę o tym pisać gdyż leczy już 2 pokolenie w mojej rodzinie nie zdarzyło się by się pomyliła polecam w przeciwieństwie do drugiej lekarki która przyjmuje na naftowej

Nie polecam . Nie polecam. Nie polecam ! Zero podejscia do dzieciaczków,zimna kobieta,tak zaczela wywracac moim synkiem ktory ma 3 msc. ze zaczol plakac .Co stwierdzila Pani doktor? zapalenie ucha bo syn sie rozplakal. Dala skierowanie do laryngologa, i nie zaszczepila mi dziecka. W ten sam dzien przepisalam syna do innej przychodni bardzo mila pani pediatra zbadala mi go i co zdrowiutki nawet nie zaplakal.Okropna lekarka tak samo jak ta cala przychodnia na naftowej sosnowiec.Mało z tego stwierdzila ze musze isc z dzieckiem do neurologa bo wedlug niej syn powinien juz lezac na brzuszku opierac sie na lokciach. Podczas wizyty wykonczyla mnie psychicznie. Ciesze sie ze znalazlam inna przychodnie.Nidgy wiecej do takiej lekarki bym juz nie poszla.

Nie polecam. Moje dziecko mialo zapalenie pluc. a doktor nie wykryla tego i dziecko trafilo do szpitala w stanie ciezkim..;/

Pani doktor jeszcze mnie leczyła kilka lat temu i teraz córcię :) Miła, kompetentna, kulturalna, spokojna lekarka z super podejściem do dzieci.

W przychodni nie zadała sobie trudu, żeby dokładnie zbadać dziecka. Nie zauważyła ropy na migdale u dziecka. Dzień po wizycie w przychodni gorączka skoczyła do 39,5 st.C, więc zamówiłem prywatną wizytę innego lekarza, który stwierdził ropne zapalenie migdała i natychmiast zlecił podanie antybiotyku. i dopiero wtedy pomogło. Osobiście jej nie polecam.

Zdecydowanie polecam leczy naszego synka od 4 lat bardzo ostroznie podchodzi od antybiotyków dzięki jej leczeniu przez 4 lata antybiotyk dostaliśmy raz, zawsze miła i uśmiechnięta

jest to osoba "zimna" zero podejscia do dzieci.. uwaza sie za najwazniejsza osobe w przychodni .. nie polecam