lekarz Anna Jabłońska

Laryngolog

Uratowała życie i zdrowie mojego taty. Nie odpuściła, zobaczyła zmiany których inni lekarze nie dostrzegli. Skierowała do odpowiedniego szpitala. Nowotwór złośliwy zoperowano we wczesnym stadium. Obyło się bez chemii, naświetlań. Słowo dziękuję to za mało.

Odradzam korzystania z usług.Pani lekarz o wyglądzie podstarzałej kokoty z manierami podlotka każe płacić za porady,które potem kończą się wizytą i innego specjalisty.

Moja ukochana Pani doktor. Zawsze przyjmie, zawsze doradzi. I zawsze dobierze idealne leki. Chodzę ja i cała moja rodzina. Dzieci nie prowadzę do pseudo pediatry w przychodni tylko zawsze do Pani doktor i dobrze na tym wychodzę.

Kompetentny lekarz. Nie odejmuje decyzji pochopnie. Jeżeli nie jest czegoś pewna lub wie, że nie podoła odsyła do innego specjalisty. Bardzo dobre podejście do dzieci. Przesympatyczna i nie odmawia pomocy. Jestem medykiem i tylko u tego laryngologa leczę siebie i rodzinę. Polecam

Pani Jabłońska to rewelacyjny fachowiec, podchodzący bardzo profesjonalnie do tego co robi. W życiu nie spotkałem osoby tak miłej i kompetentnej. Gorąco wszystkim polecam

pani doktor to miły uczuciowy i uczciwy lekarz :) dlatego polecam gorąco ją wszystkim :)

pani doktor leczy mnie na ,,codzień''jest miła kompetentna i potrafi wyleczyć z każdej opresji. gorąco wszystkim polecam.

Jestem zła ba siebie ze poszłam do niej.Miałam zatkane uszy.Tak mi płukała,latała kilka razy z strzykawka az mnie uszy rozbolały i leczyłam sie ale u innego lekarza.Szkoda zdrowia i pieniedzy.

Jestem zła ba siebie ze poszłam do niej.Miałam zatkane uszy.Tak
mi płukała,latała kilka razy z strzykawka az mnie uszy rozbolały
i leczyłam sie ale u innego lekarza.Szkoda zdrowia i pieniedzy.

Bardzo miła Pani Doktor ,najpierw dokładnie mnie wysłuchała ,zadała kilka pytań ,później zbadała synka ,,dokładnie tłumacząc co i dlaczego ,wysłała na rtg zatok,po obejrzeniu zdjęcia zaleciła leki i zabieg .Zdecydowana w tym co robi ,pewna i opanowana znakomite podejście do dziecka ,jasno i precyzyjnie tłumaczy rodzicom chorobę i zaistniały problem .Bardzo polecam ją jako lekarza . koszt wizyty 80.00zł

koszt wizyty 80.00zł

ten lekarz zasługuje na uwage jest świetny i mało kasuje