lekarz Anna Jabłońska

Laryngolog

Uratowała życie i zdrowie mojego taty. Nie odpuściła, zobaczyła zmiany których inni lekarze nie dostrzegli. Skierowała do odpowiedniego szpitala. Nowotwór złośliwy zoperowano we wczesnym stadium. Obyło się bez chemii, naświetlań. Słowo dziękuję to za mało.

Moja ukochana Pani doktor. Zawsze przyjmie, zawsze doradzi. I zawsze dobierze idealne leki. Chodzę ja i cała moja rodzina. Dzieci nie prowadzę do pseudo pediatry w przychodni tylko zawsze do Pani doktor i dobrze na tym wychodzę.

Kompetentny lekarz. Nie odejmuje decyzji pochopnie. Jeżeli nie jest czegoś pewna lub wie, że nie podoła odsyła do innego specjalisty. Bardzo dobre podejście do dzieci. Przesympatyczna i nie odmawia pomocy. Jestem medykiem i tylko u tego laryngologa leczę siebie i rodzinę. Polecam

Bardzo miła Pani Doktor ,najpierw dokładnie mnie wysłuchała ,zadała kilka pytań ,później zbadała synka ,,dokładnie tłumacząc co i dlaczego ,wysłała na rtg zatok,po obejrzeniu zdjęcia zaleciła leki i zabieg .Zdecydowana w tym co robi ,pewna i opanowana znakomite podejście do dziecka ,jasno i precyzyjnie tłumaczy rodzicom chorobę i zaistniały problem .Bardzo polecam ją jako lekarza . koszt wizyty 80.00zł

koszt wizyty 80.00zł

Wspaniały cudowny lekarz specjalista jest to lekarz których dzisiaj już się nie spotyka a Ona jest taka młoda potrafi pomóc w każdej dolegliwości nie tylko laryngologicznej ale również jest jak psychoterapeutka - można powiedzieć , że jest lekiem na każde zło.Pani doktór jest Pani przesympatyczną kobietą i cieszę się że do Pani trafiłem wyleczyła mnie Pani z moich wszystkich dolegliwości , pomogła Pani również moim znajomym.Jestem dumny z tego że mogę polecać Panią innym.Dziękuje za pomoc moim dzieciom,Jest Pani nie tylko wspaniałym lekarzem ale cudowna kobietą.Proszę Was ludzie wszyscy chodźcie tam się leczyć .POZDRAWIAM uzdrowiony i zadowolony pacjent

Pani Jabłońska to rewelacyjny fachowiec, podchodzący bardzo profesjonalnie do tego co robi. W życiu nie spotkałem osoby tak miłej i kompetentnej. Gorąco wszystkim polecam

pani doktor to miły uczuciowy i uczciwy lekarz :) dlatego polecam gorąco ją wszystkim :)

Odradzam korzystania z usług.Pani lekarz o wyglądzie podstarzałej kokoty z manierami podlotka każe płacić za porady,które potem kończą się wizytą i innego specjalisty.

Pilnie potrzebuje numer do dr jabłońskiej i gdzie przyjmuje?3 lata temu przyjmowala na kochanowskiego w zaganiu teraz juz jej tam nie ma a pilnie potrzebna jak ktos wie prosze dać meila nicola07@buziaczek.pl z góry dziekuje Nicol.

pani doktor leczy mnie na ,,codzień''jest miła kompetentna i potrafi wyleczyć z każdej opresji. gorąco wszystkim polecam.