lekarz Anna Jabłońska

Laryngolog

Pani Doktor leczyła moją córkę antybiotykami, zakwalifikowała do zabiegu. Umówiłam się na zabieg we Wrocławiu, a pan doktor wyśmiał mnie czemu operować, skoro to zwykłe objawy na tle alergicznym, i tego się nie operuje. Zmienił leki i moja córeczka wyzdrowiała jak ręką odjął.

Pilnie potrzebuje numer do dr jabłońskiej i gdzie przyjmuje?3 lata temu przyjmowala na kochanowskiego w zaganiu teraz juz jej tam nie ma a pilnie potrzebna jak ktos wie prosze dać meila nicola07@buziaczek.pl z góry dziekuje Nicol.

Pani Jabłońska to rewelacyjny fachowiec, podchodzący bardzo profesjonalnie do tego co robi. W życiu nie spotkałem osoby tak miłej i kompetentnej. Gorąco wszystkim polecam

Bardzo profesjonalny i uczciwy lekarz. Wyleczy dosłownie wszystko, w bardzo krótkim czasie.

Wspaniały cudowny lekarz specjalista jest to lekarz których dzisiaj już się nie spotyka a Ona jest taka młoda potrafi pomóc w każdej dolegliwości nie tylko laryngologicznej ale również jest jak psychoterapeutka - można powiedzieć , że jest lekiem na każde zło.Pani doktór jest Pani przesympatyczną kobietą i cieszę się że do Pani trafiłem wyleczyła mnie Pani z moich wszystkich dolegliwości , pomogła Pani również moim znajomym.Jestem dumny z tego że mogę polecać Panią innym.Dziękuje za pomoc moim dzieciom,Jest Pani nie tylko wspaniałym lekarzem ale cudowna kobietą.Proszę Was ludzie wszyscy chodźcie tam się leczyć .POZDRAWIAM uzdrowiony i zadowolony pacjent