Nie mieszkam z mieście gdzie przyjmuje Pani Ania, poradziła mi wizytę u niej moja koleżanka i naprawdę nie żałuję tych przejechanych kilometrów.Muszę schudnąć,takie zalecenie od ginekologa jeśli mam mieć dzidziusia i tak się dzieje.Dziękuję bardzo i polecam.

Bardzo polecam Panią Anię. To świetny specjalista. Plan zywieniowy jaki dla mnie przygotowała jest prosty, smaczny i co najważniesze skuteczny. Jem to co lubię i chudnę. Uprzejma, bardzo miła osoba.

Świetna kobieta, dzięki niej ważę już 10 kg mniej a to dopiero początek,zna się na rzeczy i do tego jest bardzo miła.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Bartoszyce"?

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM
ul. Marksa 10/38