lekarz Anna Janczylik

1,5

Pani Anna Janczylik rozmawia tak głośno, że cały korytarz słyszy co Ci jest. Rozpoznania choroby dokonuje z dwóch metrów i przepisuje leki jak dla małych dzieci. Paracetamol to ja mogę kupić bez konsultacji z lekarzem. Skoro idę do lekarza, to oczekuję konkretnej porady i leków. Muszę sam zadawać pytania (fajnie, że wiedziałem jakie) dotyczące sposobu leczenia i zapobiegania

Okropne podejście do pacjenta a szczególnie do ludzi starszych jej zdaniem nie ma sensu po co jak mają tyle lat zero współczucia i szacunku.

Jest to najgorszy lekarz, jakiego miałam okazję zobaczyć w życiu. Pani Doktor ma zero kompenetcji i umiejętności, nawet z wystawieniem recepty niekiedy miała duże problemy i trzeba było po kilka razy chodzić po nowe. Akty zgonu wystawia na odległość (co swoją drogą jest chyba nielegalne). Potrafi bez zgody osoby z innego miasta przepisać do swojej przychodni, co jest jakimś absurdem. Ludzi leczy na odwal, wypisuje dziwne leki, które często nie służą pacjentom. Ponad to ona i mądre Panie z recepcji z przechodni z Jaświł są wielce ANTYCOVID co moim skormnym ...

Akty zgonu wystawia na odległość (co swoją drogą jest chyba nielegalne).
Ludzi leczy na odwal, wypisuje dziwne leki, które często nie służą pacjentom.
Ponad to ona i mądre Panie z recepcji z przechodni z Jaświł są wielce ANTYCOVID co moim skormnym zdaniem jest mało profesjonalne, szczególnie że wmawiają starszym pacjentom, że np nie warto się szczepić, można mieć takie zdanie, ale niech sobie zostawi to dla siebie.
Moim zdaniem, ktoś powinien poważnie przyjrzeć się TEJ OSOBIE gdyż swoim nieumiejętnym leczeniem i brakiem profesjonalnalizmu może zrobić komuś krzywdę.

Uwazam ze dr ANNA Janczylik jest absolutnie lekarzem nieprofesionalnym . 2 razy mialam mozliwosc obserwacij badania przez nia pacietki obloznie lezacej i rozmowy Bylam swiadkiem jej aroganci lekcewazenia pacieta cirpienia i wielkiej buty jej recepta bylo cytuje ;nie poblazanie pacjetowi ; ktort ma 81 lat zadnego tlumaczenia i uprzejmosci a byla to wizyta domowa trwajaca 15 min. U P doktor w gabinecie w KALINOWCE KOSCIELNEJ podobne zachowanie .Pacjetka bedzie zmuszona[pomimo posiadania ubezpieczenia ] skorzystac z lekarza prywatnego .Sugerowalabym tej pani porzadne doksztalcenie i praktyke ze zwierzetami choc i zwierzatka wiedza co to cierpienie w odroznieniu od P doktor.