lekarz Anna Janda

Neurolog

Polecam wszystkim którzy zmagają się z problemem epilepsji.

Polecam wszystkim którzy zmagają się z problemem epilepsji.

Rzetelny, profesjonalny , skupiony na pacjencie i pracy , umiejący i chcący słuchać . Szczegółowy wywiad i zaangażowanie . Gorąco polecam. Dodatkowy plus- kontaktowość i poczucie humoru ułatwiające kontakt i otwarta rozmowę.

Świetny lekarz o którym ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa,konkretny rzeczowy mówiący co i jak bez zbędnego mydlenia oczu w oczekiwaniu na następną prywatną wizytę. A co do samego procesu leczenia to jak na razie jestem bardzo zadowolony bo długoletnie objawy ustąpiły i jak na chwile obecną z Dr Janda nie widziałem się od kilu miesięcy co świadczy tylko o jej profesjonalizmie . A i jeszcze jedno co mnie zaskoczyło to koszt wizyty domowej 50 zł jak dla mnie to śmieszne kwota za profesjonalną specjalistyczna opiekę medyczną

Pani doktor Anna Janda to świetny lekarz i anioł!

Pani doktor Anna Janda to świetny lekarz i anioł!

Bardzo miły lekarz,a co najważniejsze kompetentny.

Bardzo miły lekarz,a co najważniejsze kompetentny.