lek. dent. Anna Jankiewicz

Zdecydowanie polecam Panią Annę Jankiewicz-Kotarską. Chodzę do niej od wielu lat, najpierw do Czeladzi a teraz z uwagi na to że mam bliżej - do Sosnowca. Mam święty spokój od lat z zębami wyleczonymi u pani Anny. Bardzo podoba mi się jej podejście do pacjenta.

Pani Doktor jest bardzo dobrym, miłym lekarzem. Postanowiłam napisać, bo ostatnio leczyłam się u niej dosyć dużo i wybielałam też zęby. Obecnie mam piękne, białe ząbki i jestem bardzo szczęśliwa!

Bardzo dobry stomatolog. Plomby trzymają się długo, moje dzieci dzięki niej przestały bać się dentysty.