lekarz Anna Jarosz-Dudzińska

Lekarz rodzinny

Godna polecenia mila uprzejma życzliwa zawsze uśmiechnięta bardzo fachowa porada nigdy nie zostawia pacjenta z jego choroba bardzo dobrze tłumaczy jego chorobę dlatego polecam panią doktor

Mila uprzejma, życzliwa, zawsze uśmiechnięta, współczująca, pomocna ,Lucka zawsze wysłucha bardzo dokładnie pacjenta nigdy nie lekceważy najmniejszego symptomu choroby bada zawsze dokładnie i szczegółowo niczego nie pomija i stara się zawsze pomóc pacjentowi zrozumieć chorobę która go dotyczy naprawdę ziej dobry człowiek i lekarz rodziny a nawet mogę powiedzieć jak nie najlepszy w Bychawie mowie to ja która zawsze byłam największym wrogiem lekarzy ale co do doktor Dudzińskiej mogę z pewnością powiedzieć ze można jej powierzyć zwoje zdrowie dlatego polecam ja bardzo serdecznie Małgorzata Skoczylas

Bardzo miła Pani doktor i bardzo pomocna w różnych chorobach stara się pomagać każdemu,do tej pory nie spotkałem tak pozytywnie nastawionego Lekarza.Lekarz godny polecenia.

Zdecydowanie dobry i kompetentny lekarz. A co najważniejsze skutecznie leczy. Bardzo polecam.

Najlepszy i fachowy lekarz, nigdy nie lekceważy najmniejszych symptomów choroby.

Ale fajna lekarka!Pierwszy raz byłam u pani doktor, i nie pójdę do innego lekarza więcej!

Dawno nie byłem u tak dobrego lekarza - miła, rzeczowa, troskliwa i podchodząca poważnie do człowieka. Naprawdę polecam, bo to lekarz któremu leży na sercu dobro pacjenta - nie lekceważy niczego.Pozdrawiam.

jest super mamą! :) Weronika Dudzińska

jest super mamą! :)
Weronika Dudzińska

Polecam wszystkim, którzy potrzebują naprawdę fachowej porady. Zawsze uśmiechnięta , nikogo nie zostawi pod drzwiami. Wszystkich przyjmuje po godzinach do ostatniego pacjenta.