lekarz Anna Jasińska

Psychiatra

Nie polecam, homofobka. Liczą się pieniądze, nie problemy ludzi, które notorycznie bagatelizuje i umniejsza. Po wizycie wyszedłem w histerii, płacząc. Sprawiła, że poczułem się zupełnie zbesztany z błotem, zignorowany jakby mnie nie słuchała.

Typowy lekarz jak to inaczej powiedzieć kasa kasa kasa i nic pozatym rewelacyjnego

pomogła mi wyjść z bulimii.mimo,że nie była to prywatna wizyta,byłam potraktowana poważnie.widać,że Pani Doktor się interesuje,zadaję pytania.miałam wrażenie być jednocześnie u psychologa. uprzejma i życzliwa.polecam.mnie pomogła

Poświęca mało czasu pacjentowi. mam wrażenie, że zabieram jej cenny czas.

Poświęca mało czasu pacjentowi. mam wrażenie, że zabieram jej cenny czas.

Traktuje pacjenta jak przy kasie w spożywczym, szybko szybko bo następny, a kasuje jak za godzinę. Przez nią moje leczenie przedłużyło się o 3 miesiące,a w depresji jest to męka dla pacjenta. Powiedziała, że jak leki, z resztą przestarzałe, nie działają, to i tak je zostawimy i mam się wziąć w garść! No to po co potrzebuje leków!!! Szczególnie nie polecam. O ile miała, to straciła chęć pomocy innym i indywidualne podejśćie do pacjenta.

gorąco polecam panią doktor, dzięki niej wyszedłem z depresji.

gorąco polecam panią doktor, dzięki niej wyszedłem z depresji.

Kilka lat temu leczyłam się u doktor Jasińskiej. to Kompetentny lekarz. Uprzejma, cierpliwa, konkretna, wzbudza zaufanie. Po depresji nie ma śladu :)

Pare lat temu zdecydowalam sie podjąć leczenie, popytałam troche o lekarzy i ktoś polecił mi dr. Jasinską. Balam sie bo nigdy nie leczylam sie u psychiatry ale bylam w szoku, jest wspanialym, empatycznym, kompetentnym i prawdziwym lekarzem , takim z powolania. Leczylam sie w roznych klinikach specjalistycznych m.in w Warszawie i Krakowie, "zaliczylam "tez Kołobrzeg i Szczecin i nigdzie nie znalazlam takiego specjalisty. Pomogla mi w najtrudniejszych chwilach mojego zycia, teraz staje na nogi, nie bylam juz dosc dawno, ukladam sobie zycie i studiuje , ale na pewno ją odwiedze, nigdy nie zapomne tego co dla mnie zrobila. Jezeli mialabym polecic jakiegos dobrego specjaliste to bylaby to zdecydowanie pani dr. Jasinska!