dr Anna Jaszewska

Pulmonolog

Tak niesympatycznej i wręcz wrednej lekarki jeszcze nie spotkałam. Cyniczna do granic możliwości. A odpowiedź na zwykłe pytanie to za wielki problem i przewracanie oczami. Czasami trzeba przyjść na nfz i nie ma innego wyjścia. Ale ta osoba absolutnie nie powinna pracować z ludźmi. Lekarz powinien pomagać zamiast stresować chorych. Koszmar.

Pani doktor bardzo wnikliwa i rzeczowa.Zadaje dużo pytań i uważnie słucha odpowiedzi.Bardzo miła, sympatyczna i szczerze oddana pacjentowi. Bardzo polecam p doktor -wdzięczna pacjentka z Leszna

Bardzo polecam p doktor -wdzięczna pacjentka z Leszna

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANIĄ DOKTOR JASZEWSKA.

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANIĄ DOKTOR JASZEWSKA.

Leczę się u pani dr w poradni na szamarzewskiego - wspaniały lekarz-człowiek, dla ktorego dobroo pacjenta jest na PIERWSZYM miejscu

WSPANIAŁA PANI DR KTÓRA POŚWIĘCA PACJENTOWI BARDZO DUŻO CZASU PODCZAS WIZYTY KOMPLEKSOWO OMAWIAJAC CHOROBE ORAZ SPOSÓB LECZENIA.