lek. dent. Anna Jaworucka

2,7
2,6
2,5
2,4

Niestety nie polecam pani doktor. Zęby moje zostały poleczone tragicznie. Ząb bolacy zosral zablombowany bez leczenia dziś po 6 miesiącach ból niesamowity. Pani doktor stwierdziła że nic nie mam już do leczenia jak się okazało jest na odwrót. Jedyne co mogę napisać to pani doktor była sympatyczna cała reszta to porażka. Nie polecam gdyż znów czeka mnie rozwiercanie i kanałowka. Zęby do ponownego leczenia. Myślę że pani doktor ma słabe pojęcie gdyż na każdej wizycie twierdziła że ona cyt. "nic tam nie widzi" podejście słabe nawet bardzo. Szczerze odradzam

Tragiczne podejście do klienta. Czas oczekiwania na wizytę umówioną to spóźnienie minimalnie 45 minut sięgające niejednokrotnie do 1,5 godziny. Przed wizytą umówioną na konkretny dzień ciągłe telefony przesuwające godzinę wizyty. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, aroganckie. Zdecydowanie nie polecam i odradzam.

Pani Jaworucka bardzo zawiodła nas, a przede wszystkim naszego Syna. Za pierwszym razem synek bez problemu pozwolił zaplombować ubytek. Druga wizyta nie udała się, ponieważ mały bał się i płakał. Dlatego przed trzecią wizytą rozmawialiśmy z nim, tłumaczyliśmy i ostatecznie synek odważył się i dzielnie poszedł na wizytę. Mąż specjalnie wziął wolne, żeby pójść na wizytę, synek jak zuch czekał by wyleczyć zęba, a pani stomatolog powiedziała, że po poprzedniej wizycie i "scenach" stwierdziła, że nie może sobie pozwolić na krzyki dziecka w gabinecie, bo to zniechęca pacjentów, którzy są w poczekalni. Kazała rozważyć nam gaz dla dziecka, żeby nie było płaczu i odmówiła wizyty, odsyłając męża i syna, który podkreślę jeszcze raz- nie płakał i chciał wyleczyć zęba- z kwitkiem. Synek zapytał później w domu, czy zrobił coś złego, że pani nie chciała " pomóc jego ząbkowi?'... Szkoda Dziecka...

Po wizycie u innego stomatologa stwierdzono, że zęby leczone przez Panią Anne wymagają powtórnej interwencji. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam.

Brak słów na zachowanie pani stomatolog względem pacjęta.

Brak słów na zachowanie pani stomatolog względem pacjęta.

U Pani Ani leczy się cała moja rodzina.Moje licówki są dziełem sztuki.Znieczula i usuwa zęby rewelacyjnie.Czy jest droga? Być może. Znam droższych i partaczy. jnie i usuwa zęby

jnie i usuwa zęby

Wizyta u Pani Jaworuckiej kosztowała mnie wiele pieniędzy i czasu. Nie jest godna zaufania-mam swoje powody, ale nie będę się rozpisywała. Szczerze nie polecam.

Pani Doktor udzieliła mi "pierwszej pomocy" przy bólu zęba, tzn rozwierciła go i zatruła. Określiła,że z "trutką" mogę chodzić max 5 dni, a później w dwóch wizytach zamkniemy leczenia, którego koszt to 600zł bez plomby... po paru dniach odłamała mi się jedna ze ścian zęba i poszłam do Eurodentu, gdzie inna pani doktor powiedziała,że mój ząb "jest przewiercony i ogólnie jest z niego krwawa żywa miazga", nie zaleczył się bo z trutką najkrócej chodzi się 2 tygodnie, więc wciąż wywołuje ból, leczenie zaczęła od nowa...a nawet zastanawiała się czy nie lepiej go wyrwać,bo jest zmasakrowany... Nie polecam wizyt u pani Jaworuckiej!

byłam u tej pani Doktor z moim niespełna 2 letnim synkiem na przeglądzie . Spodziewałam się płaczu, ale miałam nadzieje ,że bedzie miła. To była masakra, Mały maly się jej bał , była wręcz przerazająca i krzyczała jak się wyrywał . Na szczęście koszmar trwał tylko kilka sekund ale za to KOSZTOWAŁ 70 pln . ODRADZAM

byłam u tej pani Doktor z moim niespełna 2 letnim synkiem na przeglądzie .
Spodziewałam się płaczu, ale miałam nadzieje ,że bedzie miła.
ODRADZAM

WŁAŚNIE WYLEWAM KOLEJNE ŁZY. pierwsza wizyta-zapalenie jamy ustnej. brak dezynfekcji. afta na afcie w buzi. druga wizyta-za głęboko wlana plomba, leczenie kanałowe na pogotowiu w Poznaniu!!! inny mój przypadek- w innym zębie pod plombę wpływa jedzenie. Ta pani kazała mi jeszcze robić siódemkę, ale lekarz w Poznaniu wyśmiał ten pomysł i po dzień dzisiejszy nic się z siódemką nie dzieje. TO MATERIALISTKA Z ZEROWYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI.

WŁAŚNIE WYLEWAM KOLEJNE ŁZY.
pierwsza wizyta-zapalenie jamy ustnej. brak dezynfekcji. afta na afcie w buzi.
inny mój przypadek- w innym zębie pod plombę wpływa jedzenie.
TO MATERIALISTKA Z ZEROWYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI.