dr Anna Jędrzejewska

Neurolog dziecięcy

3,9

Bardzo kompetentna Pani doktor. Lekarz z powolania. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie, szczegolwo i kompleksowo. Polecamy.

Bardzo kompetentna Pani doktor.
Polecamy.

Trafiłem do Pani doktor przypadkiem i nie żałuję. Lekarz na najwyższym poziomie,niezwykle uprzejma.Chciałbym aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.Polecam

Trafiłem do Pani doktor przypadkiem i nie żałuję.

Polecam Panią Doktor, niesamowicie empatyczna i życzliwa lekarz. Niesamowita wiedza i doskonała opieka!

Poleca panią doktor jest specyficzna ale bardzo solidna do dziecka ma odpowiednie podejście tłumaczy dokładnie o co chodzi w chorobie nie owija w bawełnę no i oczywiscie stara się jak tylko może pomoc dziecku i jego rodzica. Jeśli ktoś szuka dobrego neurologa dziecięcego to z czystym sumieniem polecam

polecam w 100% super lekarz polecam bo naprawde ma podejcie i poleca innych lekarzy szybkie terminy polecam

Super lekarka, leczy mojego synka i dzięki Niej przeszliśmy przez traumę po porodzie i skutkach szybkiego porodu

Nie polecam.Zamiast zająć się moim dzieckiem to obrażała mnie mówiąc że jestem za gruba i muszę schudnąć...no cóż...przyznaję że jestem gruba ale ja przyszłam na wizytę z dzieckiem a nie z sobą...

Pani doktor jest bardzo specyficzną jak dla mnie osobą ale uważam że jest dobrym specjalistom, czasami może wyolbrzymia pewne problemy ale nie myślę że to wada w jej przypadki. Badania wykonuje solidnie, poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi (jedna wizyta mojego dziecka trwała prawie godzinę) Polecam !

Nie polecam tego lekarza..Bylam z 7 miesiecznym dzieckiem u tej pani..Wszyscy lekarze sa zadowoleni z rozwoju mojego dziecka.Pani doktor stwierdzila ze jest beznadziejnie pod wzgledem neurologicznym..Bylam u innego neurologa.Dziecko przeszlo szereg badan i lekarz jest mega zadowolony;dziecko rozwija sie prawidlowo do swojego wieku..takze tej pani naprawde nie polecam!!!