lekarz Anna Junosza-Szaniawska

Neurolog

Witam chciałabym ostrzec państwa przed p. Doktor #Anną #zarembą która przyjmuję na sor w Wołominie prawdopodobnie również ma prywatny gabinet na parkowej. Jest to nie kompetentna kobieta jeśli nie jest p. Lekarzem z powołania to chociaż niech będzie p. Lekarzem książkowym. Mąż gorączkował do 42stopni zajechał w kocu itp. pojechaliśmy do pani. I tu meritum * P. Doktor strzeliła termometrem w zimne mokre czoło z 20cm. temp. 37.4 zaczeła się śmiać w między czasie wstała po kawę brak odsłuchu spojrzenia na gardło co kolwiek po min. Mąż wyszedł p. Zawołała ...

* P. Doktor strzeliła termometrem w zimne mokre czoło z 20cm. temp. 37.4 zaczeła się śmiać w między czasie wstała po kawę brak odsłuchu spojrzenia na gardło co kolwiek po min. Mąż wyszedł p. Zawołała mnie wyśmiewając się i kpiąc wypisała antybiotyki za ponad 300zł. Bez żadnego wywiadu stwierdziła że odrazu wypiszę mi gdzie mam epilepsję i każdy lekarz przeprowadza dokładny wywiad jakie są to leki itp. więc p. #Anna #zaremba stwierdziła że jest to zbędne. Mąż więc po zażyciu co było naszą głupotą zebrał wszystkie możliwe skutki uboczne
* Zawroty głowy zatoki wypryski ropne łuszczenie zapalenie gardła itp. stan pani #Anno się pogorszył znacznie. Polecam omijać szerokim łukiem dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia!!!! Jest to niekompetentna niedoświadczona osoba. Od siebie możemy dodać że życzymy więcej zamiłowania do zawodu. I ostrzegam innych przed p. #Anna #zaremba uważajmy na siebie!