mgr Anna Jurek

Logopeda

Mój syn miał terapię u pani Ani prawie dwa lata. Nie mówił wielu głosek, w tym również r. Terapię już zakończyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Za godzinę płaciliśmy 30 zł wtedy, pani Ania nie podnosiła nam stawki. Terapia trwała ok. 45-60 min. Bardzo mi się podobało, że z synem ćwiczyła też głoski, sylaby, wprowadzała literki, czytała. Teraz z trudem się z nią rozstajemy. Polecam gorąco.

Mój syn miał problem z R. Przez przypadek trafiłam na p.Anie i jestem zadowolona gdyż efekt byl bardzo szybko a dziecko bardzo ją polubiło. Ma fajne podejście do dzieci widac,że naprawde lubi to co robi. Gorąco polecam

Córka przez kilka miesięcy miała zajęcia z panią Anną Jurek w przedszkolu. Była bardzo zadowolona i z ogromną radością opowiadała o spotkaniach z logopedką. Powiem szczerze, że nigdy pani Jurek nie widziałam i nie miałam okazji jej podziękować, dlatego komentarz będzie właśnie formą wdzięczności. Zrobiła Pani bardzo dużo dla naszego dziecka. Bardzo dziękujemy. Wiemy, że nasze dziecko jeszcze potrzebuje terapii, dlatego mamy nadzieję, że w szkole podstawowej trafi na równie oddaną logopedkę.

Mój syn ma prawie cztery latka. Jeszcze do niedawna prawie nic nie mówił, trochę po swojemu, ale nie wypowiadał nawet w miarę poprawnie żadnego wyrazu. Na początku poszliśmy do poradni psychologiczno pedagogicznej. Tam dostaliśmy kilka rysunków i logopedka kazała nam ćwiczyć i przyjść za miesiąc. Tragedia, bo zupełnie nie widziałam co mam ćwiczyć i jak. Pediatra nas uspokajała, że u różnych dzieci mowa pojawia się w innym czasie i syn może mieć nawet cztery latka jak zacznie nagle mówić. Mnie to jednak nie uspokajało. Od ok. czterech miesięcy jest pod opieką pani Ani. Jak się okazało podczas badania, nawet powtarzanie samogłosek szło mu opornie. Byłam załamana. A dziecko słuch ma bardzo dobry, bo kazała nam to sprawdzić w pierwszej kolejności. Teraz syn mówi coraz więcej, zaczyna powtarzać konkretne wyrazy, jego zdania wreszcie nabierają sensu. Jestem bardzo zadowolona. Na każdych zajęciach moje dziecko ma masaż, różne ćwiczenia, także w formie zabawy. Terapia trwa ok. godzinę, czas leci strasznie szybko.