Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk. Właściciel Poradni Dietetycznej METAMORFOZA.

Autor dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Autor dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Temat swojej pracy inżynierskiej poświęciła znaczeniu magnezu w organizmie oraz w żywieniu człowieka. Badania do pracy magisterskiej dotyczyły z kolei wpływu diety opartej o produkty o niskim indeksie glikemicznym na efekty redukcji masy ciała u kobiet z nadwagą i otyłością.

Doświadczenie zawodowe zdobyła już w czasie studiów poprzez pracę w Poradni Dietetycznej SGGW. Odbyła także staż w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu na Oddziale Pediatrii i Żywienia, jak również praktykę w jednej z warszawskich poradni dietetycznych.

Brała udział w Programie „Wiem, co jem”, w którym przeprowadzała zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczące racjonalnego żywienia.

Aktywnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia człowieka i dietetyki organizowanych m.in. przez Instytut Medycyny Żywienia i SGGW.

Autor wielu artykułów dotyczących zdrowego odżywiania na portalach internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala osiągać każdorazowo sukces osobom korzystającym z porad tego dietetyka. Optymistycznie podchodzi do wszystkich problemów dietetycznych swoich pacjentów, również tych najtrudniejszych do rozwiązania. Daje motywację do działania i zaraża zdrowym stylem życia.

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!

Wreszcie udało mi się schudnąć. Pani dietetyk to świetny fachowiec, efekty się utrzymują.

Świetny dietetyk, osoba z powołaniem, polecam wszystkim odchudzającym się. Mi już udało się schudnąć 10 kg :) !

Super kontakt z dziećmi NIEJADKAMI - naprawdę BARDZO polecam, bardzo dobre podejście do dzieci.

Naprawdę polecam, odchudzanie z takim specjalistą to czysta przyjemność i gwarantowane efekty.