Pani Ania leczy moją rodzinę już od 10 lat. Zaczęło się od leczenia córki w rezultacie czego na własne oczy przekonaliśmy się do skuteczności homeopatii.Pani doktor dokładnie przeprowadza wywiad, pyta o najdrobniejsze szczegóły (trzeba przeznaczyć trochę czasu na wizytę), bardzo często fakty które dla nas nie grają roli okazują się być bardzo istotne. Jest bardzo uprzejma, cierpliwa,chętnie odpowiada na pytania, tłumacząc dalsze postępowanie. Poleciłam jej terapię wielu znajomym, którzy teraz chętnie się leczą "bez użycia chemii".

Pani Doktor Kacprzak jest wspaniałą osobą - niezwykle spokojną, kulturalną i cierpliwą - to powoduje, że wzbudza ogromne zaufanie i proces terapeutyczny zaczyna się już w trakcie wywiadu. Pani Doktor podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a w chorobie szuka przyczyn - nie zajmuje się "zaleczaniem" symptomów. Mnie pomogła przy bardzo uciążliwych dolegliwościach kobiecych i prowadzi moją 2-letnią córeczkę od urodzenia - dzięki Pani Doktor nie wiemy co to antybiotyki. Polecam ją z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Homeopata Łódź"?

Iwona Gajos

Pediatra
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
92-504 None