lekarz Anna Kaczmarek

Laryngolog

Pani doktor leczy mnie już od dłuższego czasu, gdy moja choroba przewyższała jej kompetencje przyznała się do tego i skierowała mnie na leczenie do ośrodka pod warszawa, polecam wszystkim, to jeden z nielicznych lekarzy u którego występuje taka cecha jak empatia!! Przyjmie każdego nawet po godzinach, w komentarzu jednego z użytkowników przeczytałem że nie tłumaczy choroby, gdy ja zapytałem o powód mojej to opisała mi wszystko, wraz z anatomią więc zupełnie się nie zgadzam z tamtą opinią. Jeśli ktoś ma jakieś negatywne komentarze to zapraszam do innych "specjalistów" w szczególności z okolic, chociażby Ostrowa czy Kalisza to zobaczą jak można być przedmiotowo traktowanym, nawet na prywatnej wizycie..

Ja byłem przyjęty,nawet poza kolejnością.W tym dniu Pani Doktor pracowała od 14 do 19.Mnie przyjęła po godzinie 19 .A przecież nie musiała .Dziękuję Pani Doktor i polecam.Bardzo miła Pani.

WIZYTA W PLESZEWSKIM SZPITALU W RAMACH SKIEROWANIA NA NFZ. NIKOMU SZCZERZE NIE POLECAM KONTAKTU Z TĄ PANIĄ! NA BÓL UCHA ZAPISAŁA MI KROPLE ROZPUSZCZAJĄCE WOSKOWINĘ, CO SPOWODOWAŁO, ŻE PO PIERWSZEJ APLIKACJI NIEMAL NIC NIE SŁYSZAŁEM! PONADTO POTRAKTOWANY ZOSTAŁEM ZDAWKOWO, BEZ ŻADNEGO WYJAŚNIENIA CZY COŚ MI DOLEGA, CZY NIE - WRĘCZ JAKBYM WYMYŚLIŁ PROBLEM I NIEPOTRZEBNIE ZAWRACAM GŁOWĘ KOMPETENTNEJ PANI DOKTOR! OCZYWIŚCIE NA DRUGI DZIEŃ OD RANA KONIECZNA BYŁA WIZYTA U INNEGO, TYM RAZEM MIŁEGO I ZNAJĄCEGO SIĘ NA RZECZY LARYNGOLOGA!

Mimo że nie byłem zarejestrowany, zostałem przyjęty, fachowo i mile obsłużony. W przyszłości będę musiał często korzystać z pomocy laryngologa ale już wiem do którego się udać. To Pani Anna Kaczmarek!

Pani doktor jest bardzo mila ale tylko i wylacznie jesli jest to wizyta prywatna...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rewelacyjna Pani doktor. Szczegółowe i kompleksowe podejście do pacjenta.

Rewelacyjna Pani doktor. Szczegółowe i kompleksowe podejście do pacjenta.

Dobra lekarka,wyleczyła mnie z nie jednej choroby!!!

Dobra lekarka,wyleczyła mnie z nie jednej choroby!!!