dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Z całego serca polecam Panią Doktor Kasperczyk.Wizyty u niej zawsze przebiegają na najwyższym poziomie .Pani doktor bardzo bardzo dziękujemy ❤️

Ze szczerego serca polecam panią doktor Annę Kasperczyk. Jest przede wszystkim człowiekiem z sercem i duszą. Mimo ilości pacjentów, odpowiedzlności, zmęczenia nigdy nie narzeka. Zawsze stara się pomóc, wykazuje cierpliwość, zaufanie. To bardzo ważne w relacji z rodzicem. Zleca odpowiednią ilość badań, szuka rozwiązań, by pomóc pacjentowi. Zaangażowana i z pasją spełnia się w swej pracy. Ja dziękuję szczerze za prowadzenie i leczenie moich synów bliźniaków. To lekarz z powołania. Polecam.

Pani doktor Kasperczyk to bardzo miła i ciepła osoba ma bardzo profesjonalne i przyjazne podejście do dzieci i rodziców. Zawsze wszystko tłumaczy jak trzeba

Polecam panią Annę bardzo się troszczy o pacjęta . Lubię tą panią doktor myślę że 5/5 to odpowiednią opinia 😉

Pani doktor godna polecenia, ma swietny kontakt z nastolatką,zawsze wszystko rzetelnie wytłumaczy, zawsze pełna uśmiechu i gotowa do pomocy. pełen profesjonalizm.

Doktor o złotym sercu , z podejściem do pacjenta. Zainteresowana nie tylko danym pacjentem , ale także rodzicem który również choruje. Z całego serca polecam panią doktor

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w działaniu, chęć pomocy i wyjaśnienia wszystkich bolączek dogłębnie sprawiają, że czułam się bardzo zaopiekowania i w dobrych rękach. My już stanęliśmy na nogi, po precyzyjnej diagnostyce za co serdecznie dziękujemy!!

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Kasperczyk za leczenie i opiekę lekarską mojej córki. Wizyta jest zawsze miła i przyjemna. Nie znam drugiego takiego lekarza, który jest tak zaangażowany i oddany dzieciom. Bardzo DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR i polecam🥰🤗

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Ma ręce które leczą. Zatrzymała moją chorobę. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za pomoc. Polecam z całego serca.🥰

Pani Doktor prowadzi moja córkę od 5 lat. Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Leczenie które dobrała córce przynosi bardzo dobrej efekty. Jest bardzo ciepłą i miłą osobą . Widać ze strony pani doktor duże zaangażowanie. Mam do pani doktor pełne zaufanie. Polecam